Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Yıldız Yükseltme

2.054

Yıldız yükseltme yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerin olumsuz etkilerden kurtulması için yapılmaktadır. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerin auralarının temizlenmesi ve negatif enerjilerden kurtulmaları için yıldız yükseltme oldukça önemlidir. Kişilerin yıldız yükseltme duası ile negatif enerjilerden kurtulmaları mümkündür. Bu noktada duaların okunması ile negatif enerjiler azalmaya başlayacaktır. Bu sayede kişilerde görülen saldırganlık, içe kapanma ve özgüvensizlik gibi olumsuz etkilerin yok edilmesi mümkündür.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Her bireyin kendi aurası vardır. Bu aura kişiyi o kişi yapar ve auralarında negatif enerji bulunan kişiler olumsuz davranışlar sergilerler. Bu durum küçük bir böceğin ezilmesi ile üzülen insanların yanında insanları öldürmekten zevk alan insanların olması ile anlaşılmaktadır. Kişilerin auarlarında negatif enerjilerin ortaya çıkmaya başlamasına yıldız düşüklüğü denir. Ancak bazı kişilerde yıldız düşüklüğü doğuştan görülebilmektedir. Yıldız düşüklüğünün kişiye olumsuz etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle yıldız düşüklüğünün azaltılması ve yıldız yükseltme ile kişilerin negatif enerjilerinden arındırılması mümkündür.

Yıldız Yükseltme Duası Nedir?

Yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerde sürekli bir baş ya da vücut ağrıları, hayattan keyif alamama, sabırsızlık ve agresiflik, hiçbir işe odaklanamam gibi olumsuz etkiler görülür. Yıldız yükseltme duaları ile bu olumsuz etkilerden kurtulmak mümkündür. Yıldız yükseltme duası okuyanların yorumları incelendiğinde dualar sayesinde enerjilerinin arttığı görülmektedir. Bu nedenle yıldız yükseltme dualarına başvurulması önemlidir. Kişilerin hayatlarının daha anlamlı olması sağlanır.

Yıldız Yükseltme Vekfi Nedir?

Yıldız yükseltmek için çoğu kişi farklı yöntemlere başvurmaktadır. Yıldız yükseltme vekfi kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Yıldız yükseltme vekfi için bir tılsım hazırlanır. Bu tılsım ile beraber bazı dualar okunur. Ayrıca bu işlemlerin belirli günlerde yapılması gerekir. Tüm işlemler tamamlandığında negatif enerjilerden kurtulmak mümkün olmaktadır. Ancak belirlenen gün kadar ve istenilen tüm duaların okunması önemlidir. Belirtildiği şekilde yapılmadığı takdirde etkisiz oma ihtimali vardır.

Yıldız Yükseltme Ritüeli Nedir?

Yıldız düşüklüğü sonucunda oluşan negatif enerjilerden kurtulmak için yıldız yükseltme ritüeli yapılmaktadır. Kişilerin kendi kendilerine yıldız yükseltme ritüelini tamamlamaları ile negatif enerjilerden kurtulmaları ve auralarının temizlenmesi mümkündür. Yıldız düşüklüğü çoğu zaman nazardan dolayı olmaktadır. Bu nedenle nazar duaları da ritüellere dahil edilmektedir. Ritüelin doğru bir şekilde tamamlanması negatiflik halinden kurtulmak için oldukça önemlidir.

Yıldız Yükseltme Taşları Nelerdir?

Yıldız düşüklüğü durumunda kullanılan bazı taşlar vardır. Bu yıldız yükseltme taşı ile kişilerde zamanla negatif enerjilerden kurtulma mümkün olabilmektedir. Ancak bazı belirlenen taşlar mevcuttur. Kişilerin taşlara dokunarak iyi enerji veren bir taşı seçmeleri gereklidir. Çünkü doğru taşın seçilmemesi durumunda yıldız düşüklüğü artabilir. Yıldız düşüklüğüne bir madde ya da bir canlı da sebep olabilmektedir. Doğru taşın seçilmesi ile yıldız yükseltme esmaları okunmasına dahi gerek kalmama ihtimal vardır.

Yıldız yükseltme taşları yakut, siyah obsidyen ametist ve kehribardır. Kehribar taşı ile depresyondan kurtulmak, sakinleşmek ve agresiflik halinden kurtulmak mümkündür. Yakut taşı ile kişilerin olumsuz duygularından arınması ve daha şanslı olmaları mümkündür. Ametist taşı sayesinde kişilerin daha olumlu olmaları ve pozitif enerji ile dolmaları sağlanır. Siyah obsidyen taşı ise kişilerde oluşan stresin azalmasında etkilidir.

Yıldız Yükseltme İçin Belirli Şartlar Bulunur mu?

Yıldız yükseltmek için kişilerin herhangi uygun zamanlarını seçmeleri yeterlidir. Kesin olarak şu zamanda yapılması gerektiğine dair bir kural bulunmamaktadır. Kişinin negatif enerjilerinin artmaya başlaması durumunda hemen yapılması gereklidir. Çünkü beklendikçe daha olumsuz sonular ortaya çıkabilmektedir. Yıldız yükseltme yapılırken kişilerin bütün olumsuz düşünceleri kafalarından atmaları ve vücutlarından ayrıldığını düşünmeleri gereklidir. Ayrıca olumsuz düşüncelerin kişilerin vücutlarında oluşan bariyerden geçemediği ve bir daha kişinin zihninden giremediği düşünülmelidir. Daha sonrasında ruhun boşaldığı düşünülmelidir. Bu sayede yıldız yükseltme için dualar okunmaya başlanabilir.

Yıldız Yükseltme işlemlerinde Biyoenerji Nasıl uygulanır?

Yıldız yükselte ayetleri yanında kişilerin uygulayabileceği bir yöntem daha bulunmaktadır. Bu yönteme biyoenerji tekniği adı verilir. Kişilerin bir yıldız seçmesi gereklidir. Seçilen yıldızın tüm özelliklerinin incelenmesi gereklidir. Bu noktada boyutlar, element yoğunluğu ve şekli gibi özellikler incelenmelidir. Daha sonrasında kişinin elini havaya kaldırarak o yıldızı düşünmesi gereklidir. Parmağında biyoenerji ısısının oluştuğunu düşünmeli ve bu enerjinin yıldıza aktarıldığı düşünülmelidir. Bu şekilde yapıldığında enerjinin yıldıza aktarılması sağlanır ve kişide bulunan tüm negatif enerjilerin çıkması mümkün olur.

Yıldız Yükseltme Nasıl yapılır?

Yıldız düşüklüğü durumunda yıldız yükseltme için esma okumak en çok kullanılan yöntemlerdendir. Çok uzun zaman öncesinden beri yıldız yükseltmek için esma kullanılmaktadır. Bu yöntem yıldız düşüklüğü hakkında bilgi veren kadim kitaplarda belirtilmiştir. Ayrıca yıldız yükseltmek için kullanılan yöntemlerinden bir tanesi de su içilmesidir. İnsanların vücutlarının dörtte üçünün su olmasından dolayı su içildiğinde kandaki oksijen seviyesi artar. Bu sayede negatif enerjilerden arınma sağlanabilir. Ancak bu noktada su içilirken negatif enerjilerinden kurtulmak için niyet edilmesi gereklidir. Ayrıca suyun içerisine kristal tuz ya da karbonat atılması da etkili olmaktadır. Karışımın niyet edilerek tek seferde içilmesi ile kötü enerjilerin yavaş yavaş azalması mümkün olmaktadır.

Yıldız yükseltme ayetel kürsi gibi dualar ile mümkündür. Ancak dualar ve esmaların yanında vekifler, ritüeller gibi yöntemler de bulunmaktadır. Kişiler kendilerine en yakın gelen yöntemi seçerek auralaarının temizlenmesini sağlayabilir. Bu sayede negatif enerjilerden kurtulabilir. Yıldız düşüklüğü dolayısıyla büyülerden ve nazardan daha kolay etkilenmek mümkündür. Bu nedenle yıldız düşüklüğü yaşayan kişilerin yıldız yükseltme yöntemlerinden birisini seçmeleri ve negatiflikten kurtulması gereklidir. Seçilen yöntem işe yaramadığında diğer yöntemlerin de uygulanması mümkündür. Yıldız yükseltme yapılmadığı takdirde kişilerde bulunan negatif enerjiler dolayısıyla sosyal hayatları ve iş hayatlarında olumsuz sonuçlar doğabilme ihtimali vardır.

Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimiz www.mirsadhoca.com ve www.mirsadhoca.com.tr’dir lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, sizlerden resim ve soyadı talep etmeyiz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahte mirsadlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. erdi dedi ki:

    İyi akşamlar sevgilimle ciddi giden bi ilişkimiz var kısmetse evlilik düşünüyoruz bi sorun olmasını istemiyorum bunun için acaba yıldız uyumuna bakabiliyor musunuz hocam?

  2. bircan dedi ki:

    Benim bi sorum olacaktı yıllardır evlenmek istiyorum ama bi şekilde olmuyor 38 yaşıma geldim hala umut yok. Hocam acaba kısmet açmayla ilgili herhangi bişey yapıyor musunuz? Daha önce hiç işlem yaptırmadım nedir ne değildr hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!