Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Vefk Nedir?

1.955

 Vefk kelimesinin sözlük anlamı uyum olarak karşımıza çıkmaktadır. Dini terminolojiye bakıldığında ise vefk kelimesi tesirli dua olarak tanımlanmıştır. Bu ismi almasının sebebi ise sağdan sola yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evrelerindeki sayıların eşit olması sebebiyle bu ismi almıştır.

Bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğrular arasında oluşan dikdörtgenlere belirli zaman ve belirli şartlarda, belirli kurallar ve belirli sayılar ve bu sayılara karşılık gelen harfler ile kelimeler ya da sayıların harflerin ve kelimelerin beraber yazılması ile oluşan şekil ve bunların her birinden çıkarılan mana olarak tanımlamak vefkin en geniş tanımı olacaktır. Aşk Vefki Sevgi Vefki Muhabbet Vefki Şirinlik Vefki Koruma vefki Bağlama Vefki gibi pek çok farklı isimle de adlandırılmaktadır. Vefkler her sırada bulunan kare sayısına göre isimlendirilebileceği gibi özelliklerine göre de adlandırılabilir. Mesela bir sırada 3 kare varsa üçlü 7 kare varsa 7li şeklinde isim alır. Onlu vefk ise özeldir. 10lu vefk bulunduğu gruba göre hava ateş su toprak vefki ya da bağlı olduğu gezegene göre güneş vefki ya da ay vefki olarak isimlendirilir. Bu kadar çeşide rağmen vefkin bunların dışında daha birçok çeşidi de bulunmaktadır. Vefk ilminin kullanıldığı dil ise bilinen bilgiler ve mevcut inanç doğrultusunda Arapça olduğu bilinmektedir.

Büyü ve Vefk Aynı mıdır?

Vefk bir ilimdir ve kesinlikle büyü olarak anılması konuyla ilgili bilenen en büyük yanlıştır. Bilinen bu yanlış bilginin aksine vefklerin çoğu zaman büyüye karşı geliştirilmiş olan bir sistem olduğu kanıtlanmışlık derecesinde gerçektir. Büyü kesinlikle şeytani bir amaçla yapılır. İslam dinin kesin olarak yasak saydığı bir eylemdir. Büyü başta faydalı olarak görünüp her ne kadar insanlara fayda sağlıyor görüntüsü veriyor ise de yapana ve yaptırana büyük zararlar verebilecek haram sayılmış bir eylemdir. Bu sebepten dolayı vefkin büyüden ayrılması konusu önem taşımaktadır. Öncelikli iş bu iki kavram arasındaki ayırımı iyi bilmektedir. Büyünün kötülüğü ve yasak sayılması göz önünde bulundurulmalı ve vefk bir büyü olarak görülmemelidir.

Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimiz www.mirsadhoca.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, ödeme methodu olarak EFT/Havale yöntemi kullanılmaktayız. Gönderdiğimiz iban bilginde Fir** Tu*** ibaresi yer alır. Lütfen buna dikkat ediniz. Aksi taktirde taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Sizlerden resim ve soyadı talep edilmez. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Mirsad Hoca Kimdir? Tıklayın ve tanıyın..
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. tahire dedi ki:

    oturdugum binada ki alt komşuyla sürekli sorun yaşıyordu sürekli kapımıza gelip kavga ediyordu artık eşimin başını belaya sokacaktı borçlarımız çok olduğu için taşınamıyorduk adamdan evde çıt olsa kapıda bitiyordu güzel dille konuştuk olmadı kavga ettik polisler geldi hiç bir şekilde ardı arkası kesilmiyor adam aynı şekilde devam ediyordu birgün evde otururken internetten bize yardımcı olması için bir hoca arıyordum mirsad hocayı buldum hoca harika bir insan konuşması bilgisi beni etkiledi zaten bize çok yardımcı oldu dediklerini dinledik ve söylediklerine uyduk bize vefk gönderdi çok şükür o insanda bir daha kapımıza gelmedi

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!