Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için derlediğimiz sıkça sorulanlar bölümünde aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz.

Mirsad Hoca yüz yüze neden görüşmez?
Mahremiyet sebebi ile bayanlarla yüz yüze veya aynı ortamda bulunmaz. Beylerle ise yılda bir kere görüşür ve sohbet alanında. Bunun sebebi ise günümüzde Medyum yada Hoca kisvesi altında insanların iyi niyetlerini suistimal eden kişilerin bulunması, bu konunun çok fazla suistimale açık olması sebebiyledir. İnsanlarımız kişilere anlam yüklemeyi, onları beyinlerinde kurdukları karakter ve idoller ile şekillendirmeyi severler. Mirsad Hocanın herhangi bir hareketinden dolayı anlam çıkartmaya çalışabilir, görecekleri nefsi rüyalar ile hocamızın istemediği ünvanlara sahip olduğunu düşünebilir ve kendisinin peşinden gitmek isteyebilirler. Bu sebeple Mirsad Hoca bu konuda titizdir ve suistimale yer verilmesini istememektedir.
Hangi günler telefonlarınız ulaşılabilir?
Haftanın 7 günü, çalışma saatleri içerisinde arayabilirsiniz.
Çalışma saatleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Saat 12:00 ile 21:00 arası dilediğiniz vakit arayabilirsiniz.
Hocama her zaman ulaşabilir miyim?
Danışmanlık hizmeti alan herkes gün içerisinde hocamız ile muhakkak görüşürler. Uygun olduğu her vakti danışırlarına ayırmaktadır.
Aradığımda hocamla mı görüşeceğim?
Hayır, randevu sistemiyle hizmet vermekteyiz. Telefonlarımızı asistanımız açar ve sizin için uygun bir saatte randevu verir. Sizlerde bu randevu saatinde arayarak kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.
Neden randevu sistemiyle çalışıyorsunuz?
Sizlere daha verimli bir vakit ayırılması için bu şekilde bir çalışma yöntemini prensip edindik.
Beyler ile hangi tarihlerde yüz yüze görüş sağlanıyor?
Çalışma temposuna bağlı her yıl yaz ayında büyük şehirlerde görüşme tertip edilmektedir. Tüm görüşmek isteyenlere bu tarihler hakkında bilgi verilmektedir.
İsteyen herkes danışır olabilir mi?
Mirsad hocanın herkese kapısı açıktır fakat ilminden istifade edecek kişiler sadece ve sadece gerçekten ihtiyacı olanlardır.
Adresiniz neresi?
Çalışma ofisimiz İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Fakat yüz yüze görüşmeler belirlenen şartlarda sağlanmaktadır. Beyler ve bayanlar için kıstaslar bellidir.
Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!