Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Papaz Büyüsü

2.962

Papaz Büyüsü, bağlama büyüsü çeşitleri arasında en etkili ve yapanlarının az bulunduğu çok güçlü bir tılsımdır. Halk arasında kilise papazlarının kişi ile karşılıklı yaptığı bilinse de Papaz Büyüsü tam tersine aforoz edilmiş papazlar tarafından yapılmaktadır.

Sebebi ise kilisede çalışan papazların bu yöntemlerle ilgilenmesi yasaktır, eğer aforoz edilmeyen papazlar bu tür uygulamalar ile ilgiliyse çevresi tarafından veya camiası tarafından bilinmesini istemez. Bu işlemleri her papaz yapamaz çünkü büyüler nasıl nesilden nesile kişilerden kişilere öğretilerek (eğer yetenekleri var ise) yayılıyorsa papaz büyüsüde papazların nesilden nesile yaydığı ve kişilerin özel yetenekleri var ise öğretilerek yayılan bir tılsımdır.

Not: Papaz Büyüsü yapılması için bilir kişiye ihtiyaç vardır çünkü papaz ile aynı anda çalışma yürüterek gerçekleştirilmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Papaz Büyüsünün yapılış yöntemleri papazlara göre değişiklik göstermektedir. Medyumun burada ki görevi papaz ile beraber çalışıp yapılan tılsımın doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır. Kitaplarda ve internette bu büyünün tarifi hakkında bulunan açıklamaların tümü uydurma bilgilere dayanmaktadır. Sakın ola bu uydurma ve hurafe tılsımları denemeye kalkmayın. Doğabilecek problemler ve sıkıntılar sizin mesuliyetiniz altındadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür ?

Bu tılsımın çözülmesi yine Papazın ve bilir kişinin kendine has yöntemleri ile yapılmaktadır. Halk arasında ve herkes tarafından bilinen yöntemler olmamak ile beraber zor uygulamalardır. Sadece bilir kişi çalışması ile bozulamaz yine papaz ile beraber çalışılarak bozulur ancak zıt uygulamalar ile etkisi düşürülebilir.

Bazı ziyaretçilerimiz sahte medyumlardan duyduklarından yola çıkarak yardım istiyorlar, bu da kişileri hedefinden şaşırtıyor sadece para uğruna insanlara papaz büyüsünü bir kaç kağıt parçası ile çözebileceklerini söylerler buna asla inanmayın.

Papaz Büyüsü Duası

Papaz Büyüsünün bilindik duaları bulunmamaktadır. Papazın meshebi doğrultusunda kullandığı özel ritüelleri vardır ve yalnızca bu tılsımı bilen papazlar bu ritüelleri bilmektedir. Bu ritüeller nesilden nesile gizli ilimlere yetenekli kişilere öğretilmiştir.

Papaz Büyüsü Belirtileri ve Etkileri

Papaz Büyüsü belirtileri amaçlarına göre ve kişiden kişiye fiziki/manevi olarak değişiklikler göstermektedir. Bunlardan bir kaç tanesini örnek vermek gerekir ise :

Fısıltılar duymalar
Uyku bölünmeleri
Evinden,eşinden ve çocuklarından soğumak
Ailenden soğumak
Zaman zaman kulaklarda ve vücudun bazı bölgelerinde karıncalanma veya yanmalar hissetme
İşlerin ters gitmesi
Evhamlar yaşanması
İş ortamında huzursuzluklar çıkması
Hiç bir iş dalında tutunamama

e-Posta aracılığı ile papaz büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız gibi sorular gelmektedir.Bu tılsımın nasıl yapılıp yapılmadığını anlamak için özel bakım yaptırılması gerekmektedir. Aksi taktirde anlamak mümkün değildir.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimiz www.mirsadhoca.com ve www.mirsadhoca.com.tr’dir lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, sizlerden resim ve soyadı talep etmeyiz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahte mirsadlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Mirsad Hoca Kimdir? Tıklayın ve tanıyın..
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. isimsiz dedi ki:

  uzun yıllar süren bir ilişkim vardı evlenmeyi düşünüyorduk erkek arkadaşıma yurt dışından bir teklif geldi çok güzel bir kazanç kapısıydı normalde gitmesini hiç istemiyordum ama o da bana eğer 1 sene orda çalışırsam döndüğümde evlenmemiz daha kolay olur dedi bende mecbur kabul ettim 1 sene dolmasına 1 buçuk ay kalmıştı gelmesini 4 gözle beklerken o bir süre daha dönmeyeceğini hayatının burada iyi gittiğini söyledi bütün dünya başıma yıkılmıştı bir süre sinirimden onunla konuşmadım sonra onu çok sevdiğim için onu geri getirmemin yollarını aradım 1 haftalık bir araştırmadan sonra mirsad hoca yı buldum kendisinden randevu aldım ve konuştum her kelimesi sanki yüreğime su serpiyordu çok harika bir insan bana bir program uyguladı bende ona uydum aradan bir kaç ay geçti bir akşam kapı çaldı ve erkek arkdaşımdı kapıdaki şok oldum uzun zamandır konuşmuyorduk hocama ne desem artık azdı saolsun var olsun hocam

 2. kısmetse dedi ki:

  O kadar insanı aradım dolandırıldım kimse bir saat bakım yapıp konuşmadı benimle bir mirsad bey konuştu inanın bir saat boyunca yıldızname bakımı yaptı istediğim birşey vardı bunun olamayacağını açık açık belirtti anlayacağınız sağa sola gidip boşa dolandırılmışım isteseydi mirsad beyde yaparım ederim derdi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz muhteşem bir insan gerçekten bakım için talep ettiği ücreti sonuna kadar hakediyor istese 15 dakikada olmaz diyip kapatabilirdi ama yapmadı başından sağmak için konuşmuyor resmen sizinle sohbet havasında bir bakım gerçekleştiriyor

 3. pelos dedi ki:

  Telefonu açıp bakım için bilgi verdim 2 dakika sonra kızınızın ismi nedir dedi. Ne evli olduğumu ne evladım olduğunu söylemiştim söylediklerinin çoğu doğru çıktı bir çok kişiye bakım yaptırmıştım bu kadar iyi bilen çıkmadı konuşması hitap etme şekli çok nazikçe profesyonel bir insan sonunda buldum bundan sonra tarot vs asla baktırmam yıldızname en iyisimiş

 4. uur dedi ki:

  Hocamı geçen yıl beylerle gerçekleştirdiği görüşmede tanıdım muazzam bir insan güler yüzlü kültürlü kalacağı yerin evinin önüne herkes erzak getirip bıraktı herkes evinde misafir etmek istiyordu rahatsızlık veririm dedi bu sebeple insanlar misafir edemediği için en azından ikramda bulunalım diye düşünmüşler kaldığı yerin önünde resmen erzak yığını vardı o da çok ince insan aldı o erzakları tek tek nerede yetim öksüz kalan bir ev varsa oralara dağıttırdı bir çok evin kapısını çalıp derdini dinledi oralara yardımlarda bulundu bu sene yine beylerle görüşmesi olacak inşaAllah yazın hangi şehirde olursa mutlaka oraya gidicem sırf yüzünü görüp orada duasını alıcam

 5. yrl dedi ki:

  yunanistanda direk bir papaza bu uygulamaları yaptırabileceğimi düşünmüştüm orada tanıdığımın aracılığı ile bir papaza ulaştım bu tarz şeylerin hocalarla karşılıklı yapıldığını söylediler tavsiye istedim türkiyede herkesin dolandırıcı olduğunu söyledim bana mirsad hocayı bulun o size yardımcı olur dediler hocam size ulaşmak istiyorum

 6. serhat dedi ki:

  papaz büyüsü için başka gidebileceğiniz yer yok bir tek mirsad hoca var zaten balkanlarda tanıyorlar ben kendisini yurtdışından aradım orada söylediler mirsad hocayı yurtdışındaki papazlarla çalışıyor dediler o yüzden hiç şüphe duymayın kabul ediyorsa gözünüz kapalı güvenin zaten çok ağır bir işlem herkesin yapabileceği birşey değil

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!