Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Kumardan Kurtulmak

1.244

Kumardan soğutma, kurtulmak ve tiksindirmek için pek çok e-posta alıyorum. Bu e-postalar arasında bir kaç tanesi özellikle bu makaleyi yazmama sebep oldu.

Medyumlar ve medyum hocalar kumardan ve içkiden tiksindirme büyüsü yaptığını söyleyip astronomik fiyatlar talep ediyorlarmış. Asla ve asla bu hurafelere inanmayın. Boşuna paralar döküp umutlarınızı sahtekar ve dolandırıcı medyumlara ve medyum hocalara malzeme etmeyin. Boşu boşuna paralarınızı dökecek ve umutla bekleyeceksiniz. Fakat hiç birşey bu bağımlılığın önüne geçemeyecektir.

Büyüler sizi kumardan kurtarmaz. Üzülerek söylüyorum bu yöntemlerle kumardan kurtulamazsınız. Tedavi olmanız gerekiyor ve bu tedavi sürecine cevap vermeniz gerekiyor.Bunun tedavisinin gizli ilimler ile yapılabileceğini söyleyen yalan söylüyordur. Bunun çözümü için Türkiye’nin yetiştirdiği kıymetli uzman psikologlardan destek alabilirsiniz.

Sadece destek amaçlı haramlara el uzatmama, uzak kalma konusunda vefk taşıyabilirsiniz bunun içinde Ayetel Kürsi Vefki Şerifi (Abdestli taşınması şartı ile) yardımcı olacaktır inşaAllah.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!