Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Evlenemeyenler Dolandırılmayın

1.340

Medyumlar ve medyum hocalara başvuranların nerede ise yüzde ellisi evlenemeyen bay ve beylerden oluşmaktadır.

Eskiden bu problemi beyler yaşar iken bu gün ise daha çok bayanlar yaşamaktadırlar. Bunu fırsat bilen medyumlar ve medyum hocalar ise bu problemi yaşayanlara “üzerinizde büyü var” yada “kısmetinizi bağlatmışlar” gibi telaş içerisine sokacak bir takım cümleler sarfetmektedirler. Yada ömür boyu evlenemeyeceğini ve ancak bir takım uygulamalar yapılarak düzeleceğini söylüyorlar. Bu şarlatanlara asla inanmayın! Bu nasıl bir Dünya’dır ki herkesin kısmeti bağlansın yada büyü yapılsın. Her evlenemeyen hoca hoca,medyum medyum dolaşıyor ise vay halimize.

Bir düşünün bakalım problem kainatta mı yoksa sizlerin insanlar ile olan ilişkilerinde mi ? Tabi bunu yardım dilediğiniz insanlar sizlere söylemiyorlar ve söylemeyeceklerdir! Bu fırsatı dolandırıcılara sizler veriyorsunuz unutmayın. Medyumları ve medyum hocaları “büyü yaptırmak istiyorum” diye ararsanız tabi ki size hayır demezler çünkü bunun için aradığınızı ve arayan kişinin bir şekilde bu işler ile uğraşacağını çok iyi biliyorlar. Neden insanlara dolandırılmanız için fırsatlar veriyorsunuz ? İnternette medyum ve medyum hoca ünvanı altında çalışan o kadar dolandırıcı ve sahtekar var iken sizler medyum medyum, hoca hoca dolaşmaya devam ederseniz daha inanın daha çok dolandırılmaya devam edeceksiniz.
Ebced hesabı yapılmadan kimsenin kısmetinin kapalı olup olmadığı anlaşılmaz. Sizlerin kurduğu cümleler ile medyumun yada medyum hocanın problemlerinizi analiz etmesi imkansızdır. Görüyorum ki herkese bir kağıt parçası yolluyorlar ve bunun içerisine bir takım şeyler yazıyorlar. Sizce bu kağıt parçası evlenmenizi sağlayacak mı ? Buna nasıl oluyor da inanıyorsunuz ? Bu vaadlerde bulunan insanlar herkesi evlendirebilse sizce bu kainatta bekar mı kalır ? Allah’ın aşkına artık kendinize gelin ve aklınızı başınıza devşirin. Her telefonu açan “bana büyü yapılmış” diyor nereden biliyorsunuz ? İnternetten okuduğunuz aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve vefkler üzerine yazılan kaynakların %95′inin hurafe olduğunu biliyor musunuz ? Kişilerle olan ilişkileriniz, geçmiş ve gelecek kaygınız, psikolojik durumunuz, hayat şartları gibi bir çok faktör evlenememenize sebep olmuş olabilir. Eğer ilmi olarak bir problem var ise bilmeniz gerekir ki en çok karşılaşılan sebep yıldız düşüklüğünden kaynaklanmaktadır. Yıldız düşüklüğü için büyü yapılmaz kişiye özel yazılan vefk ve yanında yardımcı uygulamaları vardır fakat bunlar büyü değildir.Kısmet ve basiret için yapılan hiç bir uygulama şeytani yöntemler ile uygulanmaz. Vefkden kastım tabi ki herhangi bir yazılan bazı kişilerin uydurduğu vefk ile alakası olmayan şeyler değil! Vefkler kişilere özel ve periyodik zamanlara yayılarak hazırlanan bir tılsım çeşididir. Ebeced hesabı yapılıp kontrol ettirmeden karamsarlığa kapılmayın belkide hayat koşulları evlenememenize sebep olmuştur ve gizli ilimler ile alakası yoktur.

Duyduğuma göre herkes gizli ilimler ile ilgili kitaplar satın alıp içerisinde bulunan uygulama methodlarını denemeye kalkıyormuş. Rabb’im akıl fikir versin eğer o kitapların bir geçerliliği yada hükmü olsa kitap yazarı sağdan soldan uydurma uygulamaları bir araya getirerek mi para kazanırmış…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!