Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

En İyi ve En Ünlü Medyumlar

3.173

En iyi ve En Ünlü Medyumlar için internette çok sık araştırma yapılıyor. Günümüzde artık dolandırıcılar ve sahtekarlardan dolayı maalesef hedefimizide şaşırır olduk.

Medyum Kimdir ve Kime Denir?

Gerçek Medyumlar kendileri aralarında bir kaç sınıfa ayrılmaktadırlar.

1- Şeytanı yoldaş edinenler.
2-Cinlerle iletişim halinde olanlar.
3-Büyüden uzak duran, ebced, cifr, vefk işlemleriyle daha ilgili olanlar.

Medyum, kelime anlamı olarak baktığımız zaman medyum kökeni latince olan bir kelimedir. Latincede arada bulunan ve ortadaki kişi anlamlarına gelmektedir. 16 yy. Bu sayede bizlerin göremediği görüntüleri ve bizlerin duyamadığı sesleri enerjilerini doğru kullanarak duyabilirler. Çünkü medyumlar üstündeki sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir ve doğru şekilde kullanılır. Bunu kullanma şekline duru görü olarak adlandırmaktayız. En İyi Medyumlar kişiler üzerlerinde bulunan tüm enerjileri çok etkili bir şekilde kullanırlar. Bazı bilimsel açıklamaları yapmakta veya taşıyan kişiler için kullanılırdı. Ancak şimdi ki zamanımızda özel yetenekleri bulunan kişilere medyum denilmiştir. Bunlar üzerlerinde bulunan enerjiyi en doğru şekilde kullanmasın bilirler.

En İyi ve Ünlü Medyumlar

Medyumlar genel de üstündeki güçleri ve enerjileri en doğru şekilde kullanılır ve bu sayede oların istedikleri bazı güçleri mevuttur. Bu güçleri karşındaki kişi hakkında onları nasıl etkileyeceğini ve onların güçleri ve enerjileri hangi yönde nasıl hepsini öğrenebilirler.Medyumlar günümüzde falcı gözü ile bakılmaktadır. Fal bakar yada tarot gibi bir çok fal çeşitleri ile ilgilenir diye düşünmektedirler. Ancak bir medyum fal ile ilgilenmez ve gelecek hakkında bilgi vermemektedir. Medyumları gelecek hakkında bilgi almak için de kullandıkları oluyor ancak medyumlar hiç bir zaman gelecek hakkında bilgi veremezler. Zaten hiç bir medyum gelecek hakkında kesin bir yargı söyleyemez. Ayrıca her medyum büyü ile ilgilenmez kendilerine öğretilen ritüelleri gerçekleştirirler. Bu sayede medyumlar hiç biz zaman falcılıkla gibi işleri bulunmamaktadır. Medyumlar genellikle ruhani varlıklarla yani cinler ile ilgilenmekte ve onlardan yardım istemekte ve onlardan amacına ulaşılması sağlanmaktadır. Medyum istediği zaman istediği yerde enerjisini kullanabilir. Ancak istemediği zamanlar enerjisini kullandığı zaman enerjisinde eksilmeler olur ve enerjisizi azalır.Bir medyum nasıl biri olmalıdır sorusuna geldiğimiz zaman herkesin güven duyabileceği bir kişiliğe sahip olmalı , insanlar onlara sırlarını veya başka hiç kimseyle paylaşmadıklarını saklayabileceklerine güvenmeleri , güçlü bir irade ahlaka ve akıla sahip olmaktadır diyebilir.

Günümüz Türkiye’sinde Medyum ismiyle anılan pek çok kişi (bazıları hariç) büyü yapmakta , büyü bozmakta , aşk büyüsü , vefk yazmak , kısmet açma gibi bir çok büyü çeşidini, kullanmaktadır. Bu özelliklerden biri mesela altıncı hisleri çok kuvvetleri olmasıdır. Tabi sadece bu özellik ile onun gerçekten yetenekli olduğu anlamına gelmez. Bu işin kendince riskleri vardır ve kişi ilim sahibi değil ise imanını kaybedebilir. Büyü ile uğraşmak imanı tehlikeye sokar bu sebeple medyum sıfatında bulunan hocalar büyüye el uzatmazlar onlar vefklerle ilgilenirler. Şu an gümüzde bu özellikleri taşıyan kişiler bulmak gerçekten çok zordur. Günüzmüzde medyumlar deden kalma eserler üzerinden bir şeyler yapmaya çalışan , kelme hazinesi az , eğitimsiz , okumamış , bilgisi olmayan , enteresan , ahlakı değeri iyi olmayan , inancı zayıf , garip , taş ve kartlar ile dolaşan medyum kılığına bürünmek isteyen kişilerdir. Medyumların en büyük özelliği gelen ziyaretçilerin olan güvenini sağlamakdır. Bir medyum gerçekten kişiliği bakımından dört dörtlük olmalıdır. Ahlak yönünüzden kendini geliştirmiş , dini bilgisi çok iyi olan ve eğitimli kişi olması şarttır. Eğitimli olduğu kadar da olgun kendini yetiştirmiş belli bir yaşa ulaşmış , tecrübeli olmaları gerekmektedir.

Güvenilir Medyumlar

Medyum şu an her işte kendi pozitif enerjisini çok iyi kullanabilmekte ve bunları sizlere karşı göstermeden gerçekleştirirler. Medyum seçerken anlattığımız özellikle çok dikkat etmeli onlara uygun özelliklerde medyumlar şeçmemiz bizler için çok önemli olacaktır. Medyumlar bu negatif yüklü olan enerjileri sizler için pozitif enerjiye dönüştürmek için çalışır. Pozitif enerjiye çevirilen kişinin hayatı daha olumlu ve daha verimli olacaktır.

Bu nedenle medyum hocaları seçerken çok dikkat etmeli ve sizin sorunlarınıza çözüm bulabilecek mi bunları öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sayede boş vaadlere kanmayacak, hayatınızın daha da kötü gitmesine engel olabilirsiniz.. İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Konya ve Türkiye’nin karış karış her yerinde mahalle hocaları ve medyumlar bulunmaktadır.İnternet dünyasında medyum medyum, hoca hoca konuşup size en yakın şehirde olanı seçmeye çalışmayın. Sizin ile aynı şehirde olan medyumları araştırmanıza gerek yok. Size en faydalı olanı, güvenilir olanı bulmalısınız aksi taktirde illa aynı şehirdesiniz diye medyumlara güvenirseniz sonunuz hüsran olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!