Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Büyü Bozma

1.498

Ziyaretçilerimizin ve gelen yoğun e-postalar arasında en çok merak edilen konudur Büyü Bozma ve Büyü Çözme işlemlerinin nasıl yapıldığı. Büyü Bozma ve Çözme işlemlerinin kişilere ve amaçlarına göre farklı uygulanış biçimleri bulunmaktadır.

Örneğin ;Aşk Büyüsü Bozma, Bağlama Büyüsü Bozma, Gideni Geri Getirme Büyüsü Bozma, Papaz Büyüsü Bozma, Vefk İlmi. Sıralamış olduğumuz tüm tılsımların kendine has uygulanış biçimleri olduğu gibi bozma ve çözme işlemleride farklıdır. Suistimale çok açık bir durumdur; dolandırıcı ve sahtekar kişiler (medyum kisvesi altında saklanan) bu durumu kendi çıkarları için kullanmaktadırlar.

Büyü Bozma ve Çözme İşlemleri Nasıl Yapılır

Bu konuların hassaslığının farkında olmayabilir evliliğinizin bozulmasına, işinizin ve ticari hayatınızın bozulmasına karşı önlemler almak isteyebilirsiniz. Bu tip olaylarda profesyonel anlamda yardım almalısınız. Aksi taktirde işler daha da kötüye gidebilir. Büyü Bozma işlemlerinde genellikle yapılan tılsımın tersi işlem uygulanarak yapıldığından bahsedilir fakat bu yanlış bir bilgilendirmedir.Medyumlara ait işlemlerin ve yapılan uygulamaların getirdiği tecrübeler ile bozma işlemlerine yol belirlenir. Vefkler ile büyü yapılmasına veya büyülerin tesir etmesine karşı tedbirler alınabilir. Farklı olarak dualar ve işlemler ile de yöntemler mevcuttur.

Büyü bozma işlemi için ehli kişi tarafından belli uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar içersinde vefkler ve dualarda yer almaktadır.

Büyü Yapmak Günah mıdır?

Büyü her ne şekilde yapılır ise yapılsın iyi veya kötü amaçla uygulanması günahtır. Bu vebali günahı ahirette ödeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Kısmetiniz kapalı ise veya evliliğiniz bitmiş yada bitmek üzere ise hemen büyülere tılsımlara sarılmamalısınız. Öncelikle psikologlardan ve aile danışmanlarından yardım almalısınız. Hiç bir şansınız kalmamış ise bile Allah’a dua etmekten başka hiç bir şey önermeyiz, önerilmesini tasvip etmeyiz. Yaptığınız, yapacaklarınız veya yapılmasını istediğiniz herşeyden sizlerde mesulsünüz. Ahirette bu günahı kimsenin üstüne atamaz ve kimseyi sorumlu tutamazsınız. Büyü eğer doğru birşey olsaydı zaten herkes işlemleri kendi evlerinde birbirlerine uyguluyor olurdu.

Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimizwww.mirsadhoca.com ve www.mirsadhoca.com.tr’dir lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, sizlerden resim ve soyadı talep etmeyiz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahte mirsadlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Mirsad Hoca Kimdir? Tıklayın ve tanıyın..
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. selen dedi ki:

    Selamünaleyküm evimde muska buldum bi kaç hocayla görüştüm ama bişey anlayamadılar bu muska ne neden evimde hiç bilmiyorum ama bilmek istiyorum Mirsad hocam bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!