Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Aşk Büyüsü

3.907

Hayatın en büyük güzelliğidir aşk, aşık olmak. Aşksız hayat yarım yaşanan bir hayattır. Bir nevi de aşk insanları hayata bağlayan bir kavramdır. Aşk insanın hayata tutunmasını sağlar. Sonuçta sadece aşk, karşılıklı iki insan tarafından yaşanmaya bilir. İnsanlar işine aşık olabilir, doğaya aşık olabilir, soyut bir şeye de aşık olabilir. İşte bu yüzden aşk insanları hayata bağlayan bir olgudur.

Her insan aşık olduğu kişinin de kendisine aşık olmasını bekler, aşık olmasını ister. İnsanın gözlerini öylesine kör eder ki tüm yolları denetir, tüm kapıları çaldırır.

Aşk büyüsünün toplum tarafından hoş karşılandığı söylenemez. Sonuç olarak büyü yaptırdığınız kişinin iradesi dışında bir davranış sergilemesine neden oluyorsunuz, iradesini kırıyorsunuz. Tek taraflı bir bakış açısı ile yaptırılıyor, tabiri caiz ise gözünü karartıp karşısındakini düşünmeden kendi çıkarınız için yaptırıyorsunuz. Toplumda hoş karşılanmamasına rağmen, aşk büyüsü internetin en çok aranan kelimelerinden biridir. Medyumların ve medyum hocaların kapılarını aralandırmalarının en büyük sebeplerinden biridir.

Aşk büyüsü, büyü sınıfları içerisinde kategorize edilmiş bağlılık sağlayan tüm büyü ve yöntemlerin ismidir. Bunlara mumla yapılan, saçla yapılan, bakırla yapılan, gülle yapılan, sicim iple yapılan, kırmızı biberle yapılan ve incirle yapılan aşk büyülerini örnek gösterebiliriz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü iki kişi arasında yapılmaktadır. Aşk büyüleri yapılış amaçları evli veya evli olmayan birbirlerine seven ancak ilişkilerin bir türlü mutlu olamayan yada ayrılıklar yaşayan sürekli kavgalar eden kişiler için uygulanmaktadır.

Aşk büyüleri bir çok amaç ve sorun için uygulanabilir. Aşk Büyüsünün tesiri için iki kişi arasında iyi yada kötü bir geçiş bulunması gerekir. Medyumlar ve medyum hocalar bu işlemler için kişilerden bazı bilgiler talep eder, eğer bilgiler yanlış verilir ise tılsım faide göstermez. Bu bilgiler özel hayatın gizliliğini ihlal edecek detaylar içermez. Sadece burç , doğum tarihi gibi sorular sorulacak ve bunlar ile yıldız uyumluluğuna bakılır, daha sonra ebced hesaplaması ile yol güzergahı tespit edilir.

Aşk büyüsü yaptırırken sizler hakkında az da olsa bir bilgi istenilmektedir.Bu bilgi doğrultusunda sizlere en etkili olan aşk büyünüzü yöntemlerinden seçim yapacak ve sizlere en iyi desteği sunacaktır. Bunun için bir resime ihtiyaç yoktur verilmesi tasvip edilmez mahremiyet noktasında suistimaller ortaya çıkabilir. Günümüzde sıkça gördüğümüz sahtekar ve dolandırıcı medyumlar bunu bir ifşa yöntemi olarak kullanabiliyor. Eğer bu kişilerin eline düşerseniz tek yapmanız gereken onlarla irtibatınızı kesmek ve söyledikleri tehditlere aldırış etmeden sizinle iletişim kurmalarını engellemek.

Hiç bir sahtekar ve dolandırıcı kendinin ifşa olunmasını istemez, bundan dolayı da ifade vermek istemez. Amaçları ellerinde ki bilgileri koz olarak bulundurduklarını göstererek blöf yapmaktır.

Aşk Büyüsü Belirtileri ve Etkileri

Bu büyü yapılan kişinin sırıl sıklamk aşık olması ve kişiler arasında ki bağın hiç bir zaman kopmamasını sağlama amacı ile yapılır. Aşk büyüsü nasıl yapılır diye sorabilir bunu piyasadan edinilen kitaplardan uygulanabileceğini düşünürsünüz, denemeye kalkarsanız peşi sıra gelecek problemlerle baş başa kalma durumunda kalırsınız. Bu işlemler, uygulamalar zinciri bu konuda uzman bir kişi ile gerçekleştirilmesi gerekir. Aşk büyüsü yapımı sırasında bir çok gizli ilimler kullanılmaktadır.

Canbar Aşk Büyüsü ve Muhabbet Büyüsü

Adını sıkça duyacağınız Canbar aşk büyüsü ise aşk büyüleri sınıfının en etkili yöntemlerindendir. Ömür boyu etkili olması sebebiyle ün salmıştır ve bizimde en çok e-posta aldığımız soru etkisinin ömür boyu sürüp sürmeyeceği yönündedir. Eğer bir gün yaptıran kişinin, yapılan kişiden kendi isteğiyle vazgeçmesi gibi bir durum söz konusu olur ise bozulması gerekir aksi taktirde karşı tarafın hayatını zindan eder.

Aşk büyüsü belirtilerini yapılmış olan kişinin anlaması kolay bir olay değil hatta imkansız gibi bir şeydir. Çünkü aşk büyüsü gerçekten yapılan kişi bunun farkına varmaz, aşk resmen kalp gözlerini kör eder ve deli divane olur. Kişiye bu yapıldığı söylense bile inanmaz bunu anlamasının bu durumda pekde mümkünatı yoktur. Suistimale çok açık bir konudur maalesef internette bununla ilgili bilgi kirliliği vardır ve fırsatçılar bunu değerlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Dikkat Edin Dolandırılmayın!

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimiz www.mirsadhoca.com ve www.mirsadhoca.com.tr’dir lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, sizlerden resim ve soyadı talep etmeyiz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahte mirsadlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Maalesef bu sektör suistimale çok fazla açık ve insanların “denize düşen yılana sarılır misali” yardım edecek birini aradığı bir dönemden geçiyoruz. Lütfen insanların vaadlerine, her işe bu olur şu kadar paraya yaparım dediğine aldanmayın. Bu kadar kolay olsa müşteri (ne kadar kötü bir kelime) aramak için kendilerini paralamak yerine kendilerine birşeyler yaparlar ve kapılarında insan kuyruğu oluşur. Bir işe karar vermeden önce pek çok kişi ile görüşün ve onları kıyaslayın. Bu daha doğru kararlar vermenizi sağlayacak. Bu şekilde doğru kişiyi bulabilirsiniz!

Mirsad Hoca Kimdir? Tıklayın ve tanıyın..
Ziyaretçi Yorumları - 34 Yorum
 1. taylan dedi ki:

  aşık olduğum bir kız vardı etrafında fır dönüyordum ama gözü hiç beni görmüyordu ona yakın olabilmek için ne yollar denedim fayda etmedi bende saplantı olmuştu artık o kız bir hocaya gitmek istedim etrafımda önerilen bir isim vardı mirsad hoca artık herşeyi göze almıştım hocadan randevu aldım görüştüm işin oluru olup olmadığına baktı bana yardımcı olacağını söyledi bir kaç işlem yaptık ve çok uzun zaman geçmeden hayallerim gerçek olmuştu kızla çok yakın olmaya başladık ve ilişkimiz sevgililik yolunda ilerliyor çok yakın zamanda oda olacaktır Allaha şükürler olsun mirsad hoca vesile olmuştur

 2. sude dedi ki:

  kocamla aramızda ki aşk bitmişti zorunlu bir evliliğe dönüşmüştü arada çocuklar vardı bu yüzden devam ediyordu yeni bir kıvılcım olsun diye internette gezinirken mirsad hoca ya denk geldim kendisinden randevu aldım benimle çok ilgilendi saolsun çok iyi bir hatip bana yapmam gereken bir kaç işlem uyguladı sonucu kısa zamanda aldık sanki ilk gün ki aşkla birbirimize bakıyoruz artık hocama şükranlarımı iletirim

 3. ali dedi ki:

  hayatımda ilk kez aşık olduğum bir insan oldu o da aşkıma karşılık vermedi depresyondan çıkamadım uzun süre sonra bir arkadaşım hocalara danış yardım al diyince düşündüm taşındım araştırma yapmaya başladım sonra mirsad hocayı buldum işlem yaptırmak için kendisinden yardım istedim
  İlk başta sonuç alacağımı düşünmüyordum çünkü insanınları çok dolandırıyorlardı işlemlere başladık ve hızlı güzeş sonuç aldım gerçekten anlatılamaz bir mutluluk hocam çok teşekkür ederim bana bunları yaşattığı için

  1. aycan dedi ki:

   ne kadar zaman ıcınde dönuş aldınız ve gğvenılır mı

 4. eses dedi ki:

  Beni çok seven bir erkek arkadaşım vardı kendisiyle evlenmeyi düşünüyorduk ailelerimizi tanıştırdık iş istemeye kadar gitti sözlendik ama sanki o parmağa yüzüğü taktıktan sonra erkek arkadaşım değişmeye başladı eskisi gibi ilgisi alakası yoktu sürekli görüşmek isteyen adam benim zorumla ay 1 veya 2 defa benimle görüşüyordu evlilik konusu açılınca hayırlısı deyip geçiyordu bana karşı sevgisinin bittiğini düşündüm bir tandığımın yönlendirmesiyle mirsad hocadan randevu aldım kendisiyle uzun uzun durumu anlattım beni dinledi ve çok güzel bir konuşma yaptı bana yardım edeceğini söyledi gerekenlere uymam gerekiyordu bende uydum kısa zamanda etkisini gördüm mirsad hoca ya teşekkür ederim nikah tarihi aldık artık zamanın gelmesini bekliyoruz

 5. özgür dedi ki:

  erkek arkadaşıma olan sevgimden gözüm birşey görmüyordu beni tabiri caizse köpek gibi kullanıyordu gel gel git git burnundan kıl aldırmazdı ona birşey söylemeye çekinirdim kaybetmekten çok korkardım arkadaşlarım beni çok uyardı ama elimde değildi bende bu durumu ona yaşatmak için hoca arayışına girdim mirsad hocayı buldum kendisi harika bir insan benim insan olduğumu bana hatırlattı sanki bir köleydim prangalarımdan beni kurtardı

 6. günseli dedi ki:

  en az 4-5 medyum la konuştum hepsi dolandırıcı çıktı mirsad hocaya danıştım kendisi zaten çok nazik çok sakin konuşuyor beni daha başında etkiledi çokda bilgili tavsiyelerini asla aklımda çıkarmıycam

 7. ethem dedi ki:

  Çok para kaptırdım aşkım için medyumlara adı üstünde aşk adamın gözünü kör ediyor onun için herşeyi yaptırıyor doğru hocayı bulmak mesele gerçekten iyi analiz istiyor bunu sonradan anladım gönül rahatığıyla edindiğim tecrübeme dayanarakta söylüyorum size tek yardımı dokunacak insandır kendisi

 8. yurdagül dedi ki:

  herkes her ilime sahip olamaz özellikle bu tip ilimlere sahip olan sayısı çok azdır diye tahmin ediyorum çünkü benim bu konuda tek ulaşabildiğim mirsad hoca oldu çevremide hep ona yönlendirdim herkes hocaya dua ederek işlemlerini tamamladı

 9. meltem dedi ki:

  Çok ciddi bir kitlesi olan bir hocadır mirsad hoca onunla bir kere konuşan ondan başkasına gitmez sadece doğruya yönlendirir herkes onu tavsiye eder bende tavsiye üzerine geldim ve hayran kaldım kendisine sevgim saygım çok sonsuz

 10. leyla dedi ki:

  annem ve babam sürekli kavga ediyordu artık çok sıkılmıştım iş ayrılık boyutuna gitmemesi için bir çözüm arıyordum aklıma bir hocadan yardım almak geldi biraz araştırdım bana en çok güven veren mirsad hoca olmuştu hayat hikayesi beni etkilemişti randevu aldım kendisiyle görüştüm beni çok güzel yönlendirdi ve program yaptı bir süre sonra evde ki kara bulutlar gitmişti hocadan Allah razı olsun

 11. umut dedi ki:

  aşk nasıl birşey adama yapmam denen herşeyi yaptırıyor ama her yolu denerken dikkatli olun çünkü sonunda büyük zararlar görmeyin mirsad hocaya danışın derim mutlaka size faydası dokunacaktır

 12. rapunzel dedi ki:

  bu güzel duyguları bana tekrardan yaşamama vesile olan hocama gönül dolusu sevgiler benden

 13. aşkın şehidi dedi ki:

  tek heceli 3 harftan oluşur ama tabiri caizse insanı vezir de eder rezilde bu konuda başka yerlerde paranızı ve zamanınızı harcamayın eğer bu yorumu okuyorsanız doğru adrestesiniz herkese sevdiğine kavuşmasını dilerim Allahtan

 14. nesli dedi ki:

  bir insan bu yollara sürekleyecek bence tek şeydir aşk bu yolda da tek bir hoca vardır o da MİRSAD HOCA deneyin göreceksiniz çok basit farkı hemen alayacaksınız

 15. deliyürek dedi ki:

  ALLAHım ona uzun ömürler versin çok iyi kalpli bir insan

 16. adsız dedi ki:

  uzun uzun hikayemi anlatarak sizleri meşgul etmek istemiyorum hocamın çok faydasını desteğini gördüm kendisine her zaman dua ediyorum mutlaka hocamdan istifade edin

 17. M.G dedi ki:

  hocama saygılarımı sevgilerimi sunuyorum onun için ne desek az kalır derdi olan sıkıntısı olan dara düşen herkesi buraya davet ediyorum

 18. eski dedi ki:

  2 sene önce mirsad hocaya danışmıştım kendisi hayatımda bir çok şeye vesile oldu gene bir takım sıkıntılar içerisindeyim randevu aldım bekliyorum ama bundanda kurutulacağımdan şüphem yok

 19. nadide dedi ki:

  ilk defa böyle bir görüşme yapacaktım dolandırlmaktan çok koruyorudum mirsad hocaylla konuşmaya başlayınca içim rahatladı ne kadar bilgili olduğunu gördüm çok şükür dolandırılmadan doğru kapıya gelmiştim hocaya çok teşekkür ederim

 20. kurtuluş dedi ki:

  gelip geçici medyumlarda çözüm aramayın onların hiç birini uzun süre göremezsiniz hocayla konuşun kararı hemen vereceksiniz zaten

 21. çaresiz dedi ki:

  hocam kurtulamadığım bir sıkıntım acil yardımınıza ihtiyacım var bana da randevu verimisiniz telefonlar sürekli meşgul

 22. nefise dedi ki:

  hocamın eski danışanıyım çok güzel sonuçlar almıştık bu seferde başka sıkıntılarım çıktı randevu aldım bekliyorum sabırlı olun

 23. kerim dedi ki:

  mirsad hoca ismini her yerde gördüm bende danışmak istiyorum randevuları doluymuş yarını bekliyeceğim bu kadar yoğun olduğuna göre yazılanlar doğru herhalde

 24. yaren dedi ki:

  sürekli medyumlar değişir ama mirsad hoca hep vardır uzun yıllardır tanıyorum işlem yaptırdım tavsiye ettim çevreme tek bir kişinin memnun olmadığını görmedim

 25. OSMAN dedi ki:

  hocamla yeni işleme bir işleme başladık umarım bende güzel sonuçlar alırım dua edin arkdaşlar

 26. ılgın dedi ki:

  mirsad hocam size ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

 27. kısmetse dedi ki:

  O kadar insanı aradım dolandırıldım kimse bir saat bakım yapıp konuşmadı benimle bir mirsad bey konuştu inanın bir saat boyunca yıldızname bakımı yaptı istediğim birşey vardı bunun olamayacağını açık açık belirtti anlayacağınız sağa sola gidip boşa dolandırılmışım isteseydi mirsad beyde yaparım ederim derdi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz muhteşem bir insan gerçekten bakım için talep ettiği ücreti sonuna kadar hakediyor istese 15 dakikada olmaz diyip kapatabilirdi ama yapmadı başından sağmak için konuşmuyor resmen sizinle sohbet havasında bir bakım gerçekleştiriyor

 28. pelos dedi ki:

  Telefonu açıp bakım için bilgi verdim 2 dakika sonra kızınızın ismi nedir dedi. Ne evli olduğumu ne evladım olduğunu söylemiştim söylediklerinin çoğu doğru çıktı bir çok kişiye bakım yaptırmıştım bu kadar iyi bilen çıkmadı konuşması hitap etme şekli çok nazikçe profesyonel bir insan sonunda buldum bundan sonra tarot vs asla baktırmam yıldızname en iyisimiş

 29. uur dedi ki:

  Hocamı geçen yıl beylerle gerçekleştirdiği görüşmede tanıdım muazzam bir insan güler yüzlü kültürlü kalacağı yerin evinin önüne herkes erzak getirip bıraktı herkes evinde misafir etmek istiyordu rahatsızlık veririm dedi bu sebeple insanlar misafir edemediği için en azından ikramda bulunalım diye düşünmüşler kaldığı yerin önünde resmen erzak yığını vardı o da çok ince insan aldı o erzakları tek tek nerede yetim öksüz kalan bir ev varsa oralara dağıttırdı bir çok evin kapısını çalıp derdini dinledi oralara yardımlarda bulundu bu sene yine beylerle görüşmesi olacak inşaAllah yazın hangi şehirde olursa mutlaka oraya gidicem sırf yüzünü görüp orada duasını alıcam

 30. rifat dedi ki:

  hocayı ikna edebilirseniz çalışmaya gözünüz kapalı girin başka birşey demiyorum millet gibi arar aramaz öyle para falan konuşmaz hatta işlem yaptırmak için ikna etmek zorunda bile kalırsınız kabul etmiyor ben sadece başarılı olacak kişi ve işlemlerle ilgileniyorum diyor

 31. Sultan dedi ki:

  Ben hocamla 4.5 ay oldu tanisali ve tanismadan oncede malesef dolandirildim allahtan karsima mirsad hocam cikti ilk gorusmemiz 4.5 saat surdu telefonla esimle ayrilik sureci icersindeydim ve bizim yildizimiza bakti ve okadar dogrulari soylediki kaldiramadim ve islem yapmasini istedim ve yuzdelik oranimiz cok dusuktu kabul etmedi ben 1 hft aradim agladim yalvardim asistani her aradigimda karsima cikip beni saatlerce dinledi ama mirsad hocam benim islem konusunda yapamayacagini soyledi bende butun olasiliklara ragmen yaptirmak icin yalvardim en sonunda islem yapmaya ikna ettim 4 ay beraber calistik her saat aradigimda sorularima cevap verildi aile gibi olduk bu surecte zorlandim ama pes etmedim hocamin afedemeyecegi seylerden biriside disiplinsizlik elimden geleni yaptim zaman geldi birakmak ostedim ama mirsad hoca ve asistani beni yanliz birakmadi tekrar toparlandim sonucmu cok mutluyum esimle baristik ve artik esimi taniyamiyorum gozlerimin icine bakiyo kaybetmekten cok korkuyor en onemlisede mirsad hoca benim benligimi ozguvenimi tekrardan kazandirdi hepsinden allah razi olsun mirsad hocam cok babacan ve acik sozlu olmazsa olmaz olursa olur bir insan saatler konusurmu saatlerce sizi dinliyor kandirmiyor gercekleri soyluyor tek sorun yuzdenin altinda ciktigi zaman ikna olmuyor ama mirsad hocami ve asistanini cok seviyorummm

 32. Emre dedi ki:

  Mirsad beyle 1.5 saat konustuk ve acikcasi asiri derecede sasirdim, tabiri caizse agzim acik dinledim.Hakkimda soylediklerinin bir cogu dogruydu! Gelecekle ilgili de bir kac sey soyledi, bekleyip gorecegim. Ama bana her hangi bir islem onermedi. Parami alip, beni kandirmasi cok kolaydi. Kendisine cok saygi duydum

 33. KUDRET dedi ki:

  Mirsad hoca benim için bir babadır bir abidir bir candır.. Benim 3 evladım bugün babasız kalmadıysa mirsad hocam buna vesile olmuştur. İlk başvurduğumda kabul etmedi, araya tanıdık soktum etmedi. Yalvardım etmedi. Ağladım etmedi. 3 hafta boyunca bu iş riskli ben girmek istemiyorum dedi. En son çocuğumun baba diye ağladığı babasına gönderdiği mesajı ona gönderdim. Beni aradı ve sırf bu çocuklar için kabul ediyorum ama riskli olduğu için ihaleyi bana yıkmayın dedi ve kabul ettim. Başarı oranım %70’di. Mirsad hoca kabul etmiyor illa %80 90 olacak diye tutturdu ama ben riskleri almıştım. Oğlumun hürmetine baba diye ağlamasına dayanamadı. Hatta kiranızı ödeyebiliyor musunuz bana iban yollayın dedi. Allahım ondan razı olsun razı ömrümden alıp ona versin. Bana kira parası göndermek istedi asla kabul etmedim. Şükürler olsun ben ödüyorum kiramı ihtiyacım yok biliyorum ki o ihtiyaç sahiplerine yetmek için çabalıyor. 5 çalışmalık bir yola çıktık ve 4.çalışmada biranda herşey değişti herşey aleyhimize işlerken lehimize döndü. Babamız artık evde!!!!!!!! Allahım senden razı olsun hocammmmmm can hocamm kıymetlim hocam Allah senden razı olsun Allah benim ömrümden alıp sana versin o kıymetli ellerinden öpüyorum hocammmmm!!!! Sen benim babamsın babam bana babamın yapmadığını sen yaptın hayatın boyunca bir evladın hep burada asla unutma ne zaman Kudret desen iki elim kanda olsa yine gelirim yine sana koşarım.

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!