Güvenilir Medyum Mirsad Hoca - Ünlü, Gerçek, Garantili Medyum Mirsad Hoca
trende

Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

Güvenilir Medyum Mirsad Hoca Kimdir?

Medyum Mirsad Hoca, Dünyaca tanınan ve Türkiye’nin en iyi, en güvenilir gerçek Medyumlarıdan bir tanesidir. Türkiye’nin en derin hocası olarak anılır ve ender rastlanan kişilerden biridir. Hikayesi herkesten farklı, başarıları ile Dünya’da tartışmalara sebep olan bir insandır.

Medyum Mirsad Hoca’nın hayatını değiştiren hikayesi inanılmaz olaylarla doludur ve hiç kimse bu olaylara mantıklı yorumlar getirememiştir.

Mirsad Hoca henüz doğum esnasında annesi Sultan hanımı kaybetmiştir. Bundan tam 3 yıl sonra babası Nurettin beyi kanser sebebiyle yitirmiştir. Kıymetlim diye bahsettiği babasının validesi olan Göknur hanım efendi ile baş başa kalmıştır.

6 yaşında yağmurlu bir gece vakti büyük validesi Göknur hanım efendi Mirsad’ı yatağında bulamaz ve telaşlanır. Hemen dışarı fırlar köy halkını yadigarım kayboldu diye ayağa kaldırır. Tüm köy halkı onu nerede köşe bucak var ise arar fakat bulamaz. Göknur hanım efendinin ağlamaktan neredeyse göz pınarları kuruyacaktır. 3 gün boyunca yemeden içmeden Mirsad’ı arar fakat bulamaz. 4. gün sabaha karşı kapı çalar ve Göknur hanım Mirsadı karşısında yüzü parlak bir şekilde gülümserken görür. Göknur hanım telaşla sarılır içeri alır “oğlum sen nerelerdeydin çok korktum sana birşey mi yaptılar” der. Mirsad henüz bir çocuk olmasına rağmen ciddiyetle “ninem Allah’tan başka olduran mı var öldüren mi var bizi anca misafir ederler” der. Üşümüş ve aç kaldığını düşünür ve hemen birşeyler hazırlar fakat Mirsad’ın karnı tıka basa toktur. Göknur hanım getirdiği yemeklerin neden yenilmediğini sorar fakat Mirsad vereceği cevap Göknur hanım efendiyi şaşırtır. “Ninem 3 gündür bana çok iyi baktılar, baksana yemekten karnım şişti. Karnım tok ben seni çok özledim bırakta bu gece seninle uyuyayım” der. Bunun üzerine Göknur hanım efendi kendisine “kim yedirdi yadigarım kimleydin” diye sorar. Mirsadın verdiği cevaptan sonra Göknur hanım efendi bir daha soru sormaz. “Ninem görsen göremezsin, tutsan tutamazsın, sen sorsan cevap alamazsın. Seni çok özledim bırakta seninle uyuyayım” diye cevap verir. Göknur hanım efendi Mirsadı o gece yanına alır sarıp sarmalar. Mirsad 3 gün boyunca ortadan kaybolmuş olmasına rağmen ne üstünde kir, ne terliklerinde bir çamur izi, nede yüzünde tek bir çizik dahi yoktur. Şaşkındır.. Mirsad’ın uyurken Arapça bazı kelimeler sayıkladığını duyar ve burnuna mis gibi kokular gelir. Bu Göknur hanımın daha evvel duyduğu, tanıdığı bir koku değildir. Duyduğu kelimeler ise bildiklerinden değildir. Ertesi gün Mirsadı şehire bir hekime götürür kontrol ettirir fakat Mirsad son derece sağlıklıdır. Duyduğu kelimeler ise aklından çıkmaz ve köyüne ziyarete gelen merhum Sıddık Hoca Efendi’nin yanına götürür.

Sıddık Hoca Efendi, Mirsad’ı karşısında görür görmez sanki tanıyor gibi saygıyla hemen ayağa kalkar ve “gel bakalım Mirsad efendi gel” der. Göknur hanım olayları anlatır ve Sıddık Hoca Efendi sanki her şeyi baştan sona biliyormuş gibi gülümser ve “Mirsad bizdendir hatun, edişelenme. O artık bizimledir, sen bize bırak edebi bizimle öğrenecek, bizimle yürüyecek, bizimle yiyecek, bizimle içecek” der. Göknur hanım okuma yazma dahi bilmez ve Mirsad’ın iyi yerlere gelmesini arzu ederek “tamam hoca efendi” der. 

Sıddık Hoca Efendi, Mirsad ile yakından ilgilenir. Mirsad’ın zekasına hayran kalır çünkü çok kısa sürede Kuran-ı Kerim derslerinde büyük bir başarı gösterir. Çok çalışkandır ve meraklıdır. 6 yaşında başlayan İslami İlimler dersini 12 yaşında tamamlar. Sıddık Hoca Efendi “sırada edep var” der ve onu merhum Kamil Hoca Efendi’ye götürür. Duru görme yeteneği farkedilir ve özel dersler verilerek eğitilir. 16 yaşında faydalı ilimler adı altında kişisel gelişim dersleri başlar. Yabancı dile yatkınlığı sebebiyle farklı diller öğrenmesi için eğitim verilir. 34 yaşına kadar televizyon hiç izlemez. Kitapların içinde kaybolmak için onun için paha biçilemez bir servettir. Her geçen sene ve her dakika kendisini daha da çok geliştirerek başarıya bir adım daha yaklaşır. Artık 53 yaşındadır. 

Şu anda Dünya’nın bir çok ülkesi tarafından özel istekler doğrultusunda ziyaretler gerçekleştirir.  Açık sözlü, disiplinli, prensipleri olan çalışkan biri olarak tanınan Mirsad Hoca çevresi tarafından en çok taktir edildiği huyu “bizde yalana yer yoktur, huy edinenin de yanımızda işi yoktur” demesidir. Kendisinin yetim ve öksüz olarak büyümesinden dolayı kazancının büyük bir bölümünü bağışlara ve yetenekli gençlere harcayan Mirsad bir çok kişinin fikir danışmanıdır.

Kendisi gibi danışmanlık hizmeti veren diğer kişilere nazaran çalışma stili daha farklıdır ve konuşmasının insanlar üzerinde psikolojik olarak rahatıcı bir etki oluşturduğu söylenir.Bir çok kişi görmek istesede sadece belirli özel dönemlerde ziyaretçi kabul eder ve tüm zamanını çalışmalarına harcar.Bu özel dönemlerde sadece beyler ile yüz yüze görüşür ve bu görüşmeler kapalı odalar ardında değil tam tersine herkese açık bir sohbet alanında gerçekleşir. Bayanlarla yüz yüze görüşmeyi asla kabul etmez mahremiyete önem verir bu konuda çok hassastır ve çevresi tarafından taktirle karşılanır. Bir çok makalesi ve yazısı internet sitelerinde kitaplarda değiştirilerek yayınlanır. Geçmişten ve gelecekten haber vermez, usta bir yıldızname yorumcusudur ve sonuç odaklı çalışmaları vardır.Yaptığı çalışmalar ile bir çok sanatçının sır gibi sakladığı isimdir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir tarafından yoğun bir şekilde iletişim talebinde bulunulan Mirsad Hoca gerçekten ihtiyacı olanlara el uzatır.

Sosyal Medya hesabı yoktur, tek iletişim kanalı telefon aracılığı ve e-posta ile gerçekleşir.

Gerçek Medyum Mirsad Hoca Çalışma Saatleri

 • Çalışma Günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
 • Çalışma Satleri: 12:00 – 21:00
 • Randevu sistemiyle hizmet verilmektedir.

Çalışma saatleri dışında telefonlarımıza cevap verilmez. Yurtdışında yaşayan danışanlarımız Whatsapp üzerinden arayarak iletişime geçebilirler.

Garantili Medyum Mirsad Hoca Telefon Numaralarımız

 • 0541 155 51 88
 • 0541 155 51 87

Sosyal Medya üzerinde hiç bir şekilde resmi hesabımız bulunmamaktadır. Lütfen sahtekarlara, dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Tek iletişim kanalımız telefon numaralarımızdır. Resmi internet adresimiz www.mirsadhoca.com ve www.mirsadhoca.com.tr’dir lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz insanların güvenini suistimal etmek için benzer isimlerle siteler açıyorlar. Mesela www.medyummirsadhoca.com bu site bize ait değildir!!!

Telefonlarımızı asistanımız Emel hanım açmaktadır, sizlerden resim ve soyadı talep etmeyiz! İnternette ve sosyal medyada dolaşan sahte mirsadlara dikkat ediniz, taklitlerimiz tarafından dolandırılırsanız mesuliyet bize ait değildir. Bakımlarımız ve görüşmeler randevu alarak gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlar telefonda sizinle birebir 1 yada 1 buçuk saat sürmektedir. Whatsapp üzerinden bakım yapılmamaktadır. Kişisel bilgiler talep edilmez. Mirsad Hoca 1969 doğumludur karşınızda genç bir adam bulunmaz. Lütfen bunları dikkate alınız ve taklitlerimize sizleri dolandırma fırsatı sunmayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 109 Yorum
 1. begüm dedi ki:

  Çalıştığım şirkette bir türlü terfi alamıyordum benden sonra girenler çok iyi pozisyonlara geldi ancak sanki yöneticim kafayı bana takmıştı artık bu işi hırs edinmiştim olay iyi maaş almam değildi kısmetimi açtırmak istiyordum araştırırken bir kaç dolandırıcı medyuma denk geldim benden iyi para aldılar ama ondan sonra doğru insanı buldum Mirsad hoca ya dan randevu aldım derdi anlattım kendisi bana 3 aylık bir işlem yapılacağını söyledi zaten onunla konuştuktan sonra kalbime bir ferahlık gelmişti artık işi hoca bırakmıştım ne derse uyguladım ve istediğim o terfiyi almıştım artık çok mutluydum sanki hayatım değişti beni farklı bir kişi yaptı Mirsad hoca sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim her gün o masaya oturduğumda ona dua ederim .

 2. halime dedi ki:

  Kayınvalidem bana büyü yaptırımıştı evde yakaladım sonra 1 ay boyuncu hoca aradım herkes dolandırıyordu Mirsad hocadan randevu aldım kendisiyle görüştüm kendisi çok ilimli bir insan son derece güvenilir sözünün eri biri bu konuda bana yardımcı oldu ve kurtulmama vesile oldu Allah ondan razı olsun yuvamı dağılmaktan kurtardı ona duacıyım .

 3. mutlu dedi ki:

  Nişanlımdan ayrılmıştık onu çok seviyordum evlenmemize sadece 4 ay kalmıştı evlilik tarihini bile almıştık bir hata yaptım oda beni bıraktı ne kadar yalvarsamda durumu düzeltemedim . Tavsiye üzerine Mirsad hoca dan randevu aldım kendisiyle görüştüm bana yapmam gerekenleri anlattı kendisi zaten müthiş bir insan konuşunca bile farklı olduğunu anlıyorsunuz sonra hoca nın vesilesiyle herşey yoluna girdi ve tekrardan birlikte olduk sonra evlendik Mirsad hocaya hep dua ederim .

 4. kıymetli dedi ki:

  Mirsad hoca görüp göre bileceğiniz en güvenilir en samimi en bilgi insanlardan biridir kendisine bir sıkıntım için müracat ettim saolsun çok yardımcı oldu.

 5. pelin dedi ki:

  Bir insan nasıl bu kadar güzel kalpli olur Mirsad hocam sen bu dünyaya fazlasın bize yardımcı oldu ve kimsesiz çocuklara bağış yapmamızı istedi eşine ender rastlanacak bir insan Allah razı olsun ondan .

 6. isimsiz dedi ki:

  Mirsad hocayla görüşmek zordur ona size yardımcı olması için ikna etmekte ama o bir işe el attıysa Allahın izniyle o işin sonu güzel biter Mirsad hocaya yaptıkları için çok duacıyım beni ölümden döndürdü .

 7. Ferdi dedi ki:

  Bu kadar medyumun içinden zaten direk sıyrılıyor Mirsad hoca diğerleri gibi değil olmaz işleri olur gibi konuşmaz olmaz işlerden vazgeçirir elini sürmez . Ben kendisine çok yalvardım ama bana bu işin oluru olmadığını başka yerlere gidip paramı boşa harcamamı önerdi benden ücrette almadı beni hayırlı kapılara yönlerdirdi gerçekten çok düzgün birisi .

 8. marifet dedi ki:

  Oğluma geceleri bir şeyler sürekli rahatsız ederdi bir çok hoca gezdik ama çare bulunamadı tavsiye üzerine mirsad hoca dan randevu aldık kendisiyle konuştuk dediklerini harfiyen uyguladık bizi bu sıkıntıdan kurtulmamıza vesile oldu Allah ondan razı olsun .

 9. aynur dedi ki:

  Komşum yönlendirmişti kendisiyle konuştum merhamımızı anlattım çok bilgili bir insan beni güzelcene dinledi diğerleri gibi hemen para gönder çözeriz demedi sorunun çözümü olup olmadığına baktı sonra bize yardımcı oldu sorunumuzdan kurtulduk kendisi vesile olmuştur ona hep dua edeceğim

 10. hande dedi ki:

  Çok kötü günler geçiriyordum bir türlü bir çıkış kapısı bulamıyordum aylarca görüşmediğim medyum kalmadı ama sıkıntımı hiç biri çözememişti . Mirsad hocayı buldum onunla konuştuktan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım sesinin tonundan konuşmasından çok güven veren birisi bana yardımcı oldu ve o kötü günlerimi atlatabildim şuanda çok mutluyum herşey yolunda gidiyor vesile olan mirsad hocaya teşekkürü bir borç bilirim .

 11. yıldız dedi ki:

  Hoca herkes ten farklı hayat hikayesini okuduğum an etkilendim kendisinden konuşması bilgisi olaylara yaklaşım açısı gerçekten takdir edelicek bir insan onu bulduysanız doğru yerdesiniz ben tecrübe ettim ve faydasını gördüm herkesin Allah yardımcı olsun

 12. kader dedi ki:

  Evlenmek istiyordum ama hayatıma kim girse hep bir sorun çıkıyor bir türlü o süreç tamamlanmıyordu çok araştırdım ama doğru bir hoca ya denk gelmedi mirsad hocayı buldum ondan randevu almak zordu ama bekledim kendisiyle konuştum bir süre bana yapmam gerekenleri anlattı ve onun dediklerine uydum sonunda karşıma çok düzügün bir insan çıktı nişanladık evlilik arifesindeyiz buna vesile olan mirsad hoca dan Allah razı olsun .

 13. güneş dedi ki:

  Bir kadın eşime musallat olmuştu ondan bir türlü kurtaramıyordum eşimi boşanma noktasına geldik çocuklarım var diye sabretdiyordum ama evde göz göre göre tahamül edemiyordum bir kaç medyum buldum ama hepsi dolandırdı hep yalan vaadeler verdiler artık müdimi kesmişken Mirsad hocayı buldum kendisi gerçek bir alim konuşunca anlıyorsun kısa kesip kapatmaz çok yardım sever bir insan Allahım ondan razı olsun bizim bu dertten kurtulmamıza vesile oldu bende hep çevremdekileri gönül rahatlığıyla ona yönlendiriyorum

 14. bahar dedi ki:

  Vesileyi başka yerde aramayın zaten kendisi hakkında ufak bir araştırma yapınca herşey meydana çıkıyor daha kendisi hakkında kötü bir yoruma denk gelmedim . İyi varsın Mirsad hoca

 15. kerem dedi ki:

  Gelecekten haber vermez olmaz işlere olur demez çok disiplinli bir insan zaten çok yoğun çalışır herkesi kabul etmez para odaklı değil çözüm odaklıdır .

 16. fırat dedi ki:

  Herkes dolandırırken o yardım yaptırır onu herkesten ayıran en belirgin özelliklerinden biridir .

 17. Murat Candan dedi ki:

  Kendisini bir yıl bekledim görmek için gittim o kadar kalabalıktı ki insanlar bir birleriniz eziyordu onu yakından görmek çok zor uzaktan görebildim ancak bu kadar büyük bir topluluk olcağını hiç düşünmemiştim ne kadar insana vesile olduysa artık kimse yanından ayrılmıyor. 1 daha ki seneyi iple çekiyorum

 18. yeşil göz dedi ki:

  Mirsad hocayla çalışmaya başladım önce istediğim şeyin oluru olup olmadığına yıldızname ile baktı hangi koşullarda olabileceğini nasıl bir çalışma yapmamız konusunda detayları paylaştı çalışma yapacağız detayları buradan paylaşırım. Muazzam insanı rahatlatan bir konuşması var seans ile görüşme sağlıyor direk aradığınızda ulaşmanız imkansız asistanıyla görüşüyorsunuz seans için randevu alıyorsunuz benim müsait saatimi belirttiğimde asistanı benim içinde uygun hocanında müsait olduğu bir saatte verdi kendisiyle 45 dakika görüştüm. İşlem süreci boyunda müsait her vaktinde arayabileceğim yani al şunu şunu yap tamam demedi işlemlere başladığımızda titizlikle benimde yapmam gerekenlerde disiplin istediğini kendisininde boşuna uğraştırılmamasını ifade etti bana verdiği imaj çok disiplinli birisi karşısında da ciddi disiplinli birisinin olmasını istiyor.

 19. harikalar diyarı dedi ki:

  Mirsad hocadan seans için randevu aldım aynı gün bir kaç saat sonraya verdiler o saatte boşluğu vardı okadar kişi arasında en güvenilir konuşan bilgili ezbere konuşmayan dikkatlice dinleyerek cevap veren tek kişi o oldu çalışmalara başladık pişman olmazsınız bu şekilde düzgün üslupla konuşan birisine rastlayacağımı zannetmiyordum

 20. pembe gözlük dedi ki:

  Heryerde mirsad hocadan bahsediyorlar kendisinden randevu aldım yarın için verdiler umarım faydas dokunur

 21. ışıl dedi ki:

  Bende randevu almak istiyorum ama aradığımda genelde hep dolmuş oluyor sabah ilk saatte deneyeceğim

 22. gülgüzeli dedi ki:

  Onu bulana kadar çok uğraştım ama sonunda deydi harika bir insan söylenecek çok şey var hakkında burası yetmez görüşün ne demek istediğimi anlayacaksınız .

 23. esmer dedi ki:

  Mirsad hoca gerçekten çok düzgün bir insan onlarca haber okuyoruz medyumların kadınlara nasıl cinsel tacizde bulunduğunu neler yaptıklarını ama ben onunla yüz yüze görüşmek için ne kadar yalvarsamda bir dünya para teklif etsemde kendisi hiç bir şekilde benimle görüşmedi takdir edilecek bir insan para pul onun sınırlarını kaldıramıyor bunu denedim

 24. inan dedi ki:

  Bir sıkıntım vardı bir arkadaşım Mirsad hoca ile konuşmuş ve sıkıntısından kurtulmuştu ben hiç hocalara falan inanmazdım bana palavra gibi gelirdi bu sıkıntım çözülmesi zor bir sıkıntıydı ama kendisiyle konuştuğumda doğru insan olduğunu anladım ve saolsun benim sıkıntımın giderilmesine vesile oldu mirsad hocaya sonsuz teşekkürler

 25. zeynep dedi ki:

  Hocamın yaşı 52 dilerim Allahtan uzun ömürleri olsun bunca insanın sıkıntısını giderilmesine vesile oluyor Allah yardımcı olsun .

 26. efsane dedi ki:

  Yaptıkları şeyler ne kadar zor ve zahmetli onca insanla uğraşıyor buradan bakınca hiç bir para nın bu işin karşılığı olamayacağını düşünüyorum Allah rızası olmadan bu sıkıntılarla uğraşılmaz

 27. rüzgar dedi ki:

  Mirsad hoca çok nazik kültürlü yardım sever bulunduğu ilimin geçek erbabıdır .

 28. selin dedi ki:

  Ben onu bir yorum sitesinde kendisine başvuran bir kadının anlattığı hikayeden okumuştum o kadından numarasını aldım ve görüştüm geçekten anlatılan kadar varmış hoca ya yaptıklarından dolayı teşekkür ederim

 29. kadir dedi ki:

  Mirsad hoca gibi hocaların sayısı belki bir elin parmağını geçmez çok kıymetli bir zaat

 30. hale dedi ki:

  Sayısız medyumla konuştum hiç biri olmaz demez para yı alır sonrada birşey yapmaz en fazla 1 hafta sonra engeller seni mirsad hoca daha baştan olmayacaksa kendi girmez neler versende

 31. N.. dedi ki:

  iyi ki sizinle tanışmışım iyi ki umut ve ümitlerimi sahtekarlara kaptırmamışım ki şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi ercan döndü hocam Allah sizden razı olsun

 32. afyonlu dedi ki:

  Mirsad hocaya kesınlıkle ve kesınlıkle dürüst olun, o sormadan her seyı yalansız anlatın. anlatmasınız da pat diye söylüyor, ..sızınle çalışması ıcın ılk şart bu ve dıger bır şart da işinizin olma ıhtımalı %70 ın altındaysa hıcbır sekılde yapmıyo..o hesaplamalarını yapıyo zaten..sıze oyle bır deger verıyo kı şaşıp kalıyosunuz, dıger medyumlarda paranızla rezıl olurken o derın bır saygıyla acıyor telefonu..kişiliğine hayran kaldım, hocalıgından da emınım.Rabbım ızın verırse her sey mirsad hocamla ınşaAllah iyi olacak

 33. okumuş dedi ki:

  Mirsad hoca çok farklı bir insandır sadece sadece gerçek ihtiyaç sahiplerini kabul eder

 34. neslihan dedi ki:

  Mirsad hoca yı araştırırken çok şeye vakıf oldum bunlardan birtanesi onlarca çocuğun okuması yetişmesi için elinde avucunda ne varsa veriyor fazlasıyla yardım ediyor

 35. velhasıl dedi ki:

  mirsad hoca hakkında daha söylenecek çok şey var gitti gördüğü her köye arabalar dolusu erzaklar la gidiyor ihtiyac sahibi kim varsa el atıyormuş bende duyunca hayret ettim

 36. gaye dedi ki:

  eşim son zamanlarda çok soğuk davranıyordu başkasının ona büyü yaptırdığını düşün iyi bir medyum aradım kısmetime mirsad hoca denk geldi bana büyü falan olmadığını geçici birşey olduğunu söyledi telkinlerde bulundu beklemem gerektiğini söyledi bende onu dinledim geçktende aramız düzeldi başka medyumlara gitseydim bir dünya para mı alırlardı kim bilir ne derlerdi büyü var şu var bu var diyip beni dolandırırlardı mirsad hocadan Allah razı olsun

 37. ümit dedi ki:

  işlerimizle alakalı sıkıntılar yaşıyorduk nereye elimizi atsak kuruyordu sanki ne denesem olmadı hocalar arştırdım en güvenilir mirsad hoca gibi gözüküyordu kendisine müracat ettim saolsın benimle çok ilgilendi şimdi sıkıntılarımızdan kurtulduk ve durumumuz daha iyi duam onunla Allah herkesin yardımcısı olsun

 38. gülbahar dedi ki:

  akrabalarımızdan biri hanemize büyü yapmıştı evde değişik olaylar yaşıyorduk bir kaç hocaya gittik bizden para almak dışında hiç birşey yapmadılar kızım mirsad hocanın ününü duymuş ona randevu aldık konuştuk bize yapmamız gerekenleri tek tek anlattı hiç başından atmadı ilgilendi uğraştı sonunda bizim bu dertten kurtulmamıza vesile oldu ne desek az kendisine saygılarımız sevgilerimizi sunuyoruz

 39. ŞADİYE dedi ki:

  OGLUM EVİ TERK ETMİŞTİ ARKDAŞLARINDA KALIYORDU NE DİLLER DÖKTÜK BİR TÜRLÜ EVE GELMİYORDU BİZİ İSTEMİYORDU KENDİMİZCE HER YOLU DENEDİĞİMİZİ DÜŞÜNMÜŞTÜK AKLIMIZA BİRŞEY GELMİYORDU TEYZEM BİZE MİRSAD HOCADAN BAHSETTİ BİZDE ONUNLA KONUŞTUK DURUMUZU İZAH ETTİK KENDİSİ SAOLSUN GERÇEKTEN HARİKA BİR İNSAN BİZE ZAMAN AYIRDI EMEK VERDİ YAVRUM SONUNDA YUVASINA DÖNDÜ ALLAHTA ONUN NE MURADI VARSA VERSİN

 40. nilay dedi ki:

  son zamanlarda iş yerinde çok daralıyordum ordan içeri giridiğimde üzerimde bir ağırlık oluyordu orda anlaşamadığım bir kaç kişi vardı bana büyü yaptıklarını düşündüm çalışmak zorundaydım aileme bakıyordum 1 tane medyumla görüştüm bana hemen halledeceğini söyledi parayı gönderdim sonrada aradığımda ulaşamadım bende öyle herkese güvenilmeyeceğini orda anladım araştırma yaptım mirsad hocayla alakalı hep iyi yorumlara denk geldim hocaya derdimi anlattım çok nazik bir insan bir o kadarda bilgili beni yönlendirdi yardımcı oldu sonra çok geçmeden o arkamdan sürekli iş çevirenler ordan ayrıldı mirsad hoca ya teşşekür ederim artık mutlu çalışıyorum

 41. yıldırım dedi ki:

  Yıllardır ne derdim olsa mirsad hocaya danışırım yardım isterim hep faydasını görmüşümdür . hocam çok güzel insansın Allah ömrünü bereketli eylesin

 42. mehtap dedi ki:

  uzun yıllar süren bir ilişkim vardı evlenmeyi düşünüyorduk erkek arkadaşıma yurt dışından bir teklif geldi çok güzel bir kazanç kapısıydı normalde gitmesini hiç istemiyordum ama o da bana eğer 1 sene orda çalışırsam döndüğümde evlenmemiz daha kolay olur dedi bende mecbur kabul ettim 1 sene dolmasına 1 buçuk ay kalmıştı gelmesini 4 gözle beklerken o bir süre daha dönmeyeceğini hayatının burada iyi gittiğini söyledi bütün dünya başıma yıkılmıştı bir süre sinirimden onunla konuşmadım sonra onu çok sevdiğim için onu geri getirmemin yollarını aradım 1 haftalık bir araştırmadan sonra mirsad hoca yı buldum kendisinden randevu aldım ve konuştum her kelimesi sanki yüreğime su serpiyordu çok harika bir insan bana bir program uyguladı bende ona uydum aradan bir kaç ay geçti bir akşam kapı çaldı ve erkek arkdaşımdı kapıdaki şok oldum uzun zamandır konuşmuyorduk hocama ne desem artık azdı saolsun var olsun hocam

 43. İSİMSİZ dedi ki:

  internetten bir adamla tanıştım sohbeti çok güzeldi onunla konuşmak bana iyi geliyordu sonra telefonla konuşmaya başladık buluştuk ondan etkilendim onunla bir ilişkiye başladık ama daha bir kaç geçtikten sonra onda tuhaf şeyler sezmeye başladım biraz mesafeli olmaya çalıştıkça benim üzerime geliyordu evimi ailemi herşeyimi anlatmıştım ona ve beni tehtit ediyordu bir türlü kurtulamıyordum ondan sonra arkadaşımın tavsiyesiyle mirsad hocayla konuştum bana çok güzel yaklaştı sorunumu dinledi bana bir vefk gönderdi ve yapmam gerekenleri anlattı bir süre sonra beni aramaları azalmış artık evime gelmiyordu biraz zaman geçtikten sonra da artık kesildi kurtuldum o şizofren insandan hocamdan ALLAH RAZI OLSUN

 44. tahire dedi ki:

  oturdugum binada ki alt komşuyla sürekli sorun yaşıyordu sürekli kapımıza gelip kavga ediyordu artık eşimin başını belaya sokacaktı borçlarımız çok olduğu için taşınamıyorduk adamdan evde çıt olsa kapıda bitiyordu güzel dille konuştuk olmadı kavga ettik polisler geldi hiç bir şekilde ardı arkası kesilmiyor adam aynı şekilde devam ediyordu birgün evde otururken internetten bize yardımcı olması için bir hoca arıyordum mirsad hocayı buldum hoca harika bir insan konuşması bilgisi beni etkiledi zaten bize çok yardımcı oldu dediklerini dinledik ve söylediklerine uyduk çok şükür o insanda bir daha kapımıza gelmedi

 45. gizli dedi ki:

  eşim son zamanlarda iyi para kazanıyordu eve geç gelmeye başladı hal ve hareketleri değişmişti ama ben sesimi çıkarmıyordum 1 gün karşıma çıkıp ayrılmak istediğini söyledi sebebini sorduğumda hayatında biri olduğunu artık bu evililiğin devam etmesini istemediğini söyledi 2 tane çocugum vardı ne yapacağımı bilemedim günlerce ağladım çocuklarımla yanlız kaldım bir dostum bana mirsad hocanın numarasını verdi ağlamaktan hocayla konuşamıyordum hoca beni sabırla dinledi beni rahatlattı sonra bana bir program yaptı dediklerini harfiyen yapmamı istedi bende ona güvendim biraz zaman aldı ama hocayla her konuşmamdan sonra daha iyi hissettim kendimi artık umutluydum nitekim öyle oldu kocam geri döndü yaptığı herşeyin hata olduğunu beni kaybetmek istemediğini söyledi bende onu affettim çok şükür artık mutluyuz hocamdan Allah razı olsun

 46. gamze dedi ki:

  Mirsad hocadan randevu aldım onunla görüştüm istediğim bir çocuk vardı onunla birliklte olmak istiyordum ama kendisi kabul etmedi ve bu işten uzak durmamı söyledi başka medyumlara gidip para vermemem için beni uyardı

 47. fatsa dedi ki:

  Mirsad hoca gördüğünüz görebileceğiniz en cana yakın güvenilir insanlardan biridir.Çok zor günlerimde yanımda oldu 4 ay beraber çalışma yaptık benim için inanılmaz diyebileceğim sonuçlar aldık rabbim ondan razı olsun

 48. artist dedi ki:

  kaç medyum aradım hepsi kesin sonuç diyip para alıyor sonrada telefonları kapatıyor hiç birinin ilmi bilgisi yok doğru düzgün konuşmayı bile bilmiyorlar mirsad hoca hepsinden farklı olmayacak işe asla girmez

 49. es dedi ki:

  hocamla 2 ay evvel görüştüm nerdeydim şimdi neredeyim gerçek bir değişim böyle bir hoca ya rastlamadım zaten görüşen herkes memnun bir tane şikayet yok

 50. cansu dedi ki:

  hocayla işlemim geçen hafta bitti Allah onda razı olsun derdim çözüldü vesile oldu rabbime bin şükür

 51. mecnun dedi ki:

  sevdiğim bir kız vardı ama ailesi onu başkasıyla görücü uslulü başka biriyle evlendirmek istiyordu. Çaresiz bir şekilde ne yapıcam diye düşünüyordum kız da onunla evlenmek istemiyordu bir gün derdimi bir arkadaşıma anlattım bana mirsad hocayı önerdi arayıp danışmak istedim hocam durumu iyice dinledi ve bana bir kaç işlem yapacağını söyledi ama bu arada aileler görüşmüş evlilik hazırlıkları başlamak üzereydi ben endişeyle beklerken hocamında desteğiyle sabrettim. nişanlandılar ama bir süre sonra nişan atıldı aileler arasında bir sorun çıkmıştı sonra ben sevdiğim kızla tekrar görüşmeye başladım bir süre sonra ailesiyle de tanıştım aileside beni çok sevdi gerçekten bu yaşadıklarıma inanamıyorum hocam gerçek bir alim minnettarım kendisine açıkçası bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim aşık olup kavuşamayan herkese öneriyorum

 52. taç dedi ki:

  kısmetim kapalıydı mirsad hoca ya başvurdum Rabbim işini gücünü rast getirsin var olsun bu derdimden kurtulmama vesile oldu herkese tavsiye ederim mutlaka hoca ya başvurun

 53. Sukran dedi ki:

  Hocam benim oğlum evli iki çocugu var ama ailesiyle hiç iyi değil dostu var ve bu kadın bırakmıyor oğluma ne yaptırdıysa evinden karısından anne babasından soğuttu hoca bulup yaptırıyoruz iki gün düzeliyor oğlum kadın tazelettiriyor geri dönüyor o kadına bıktık kadını bulduk anlamıyor bizi tehdit ediyor resmen karısına söylemekle şaşırdık ne yapa biliriz hocam

  1. Uğur dedi ki:

   Ablacım benim eşimede soğutma büyüsü yapmışlar evi terk etti 3çocuğum var büyüyü küme bozdurdunuz acabaa

  2. İsimsizzzz dedi ki:

   Mirsad hocayla görüşün lütfen o sizin derdinize derman olur.

 54. Sevcan dedi ki:

  Yıldız name baktırmak istiyorum

 55. beste dedi ki:

  Hocam gerçekten doğruları konuşan çok nazik bir insan. Bir çok medyuma gidip dolandırılmış biri olarak son çare kendisini aradım durumumu anlattım yıldızname bakımı gerçekleştirdi ve istediğim şeyin olurunun çok düşük olduğunu işlemlerle başarılı olamayacağını bundan dolayı başkalarını arayıp boşuna yalan vaadlere kanarak hayallerimi ve paramı onların avuçlarına bırakmamam konusunda uyardı ne kadar teşekkür etsem azdır kime gittiysem telefonu açar açmaz para istediler 7 günde olacağını söylediler ama hocam herşeyi şeffaf bir şekilde anlattı ve uyardı artık başkalarını aramayacağım anladım ki mirsad hocam gibi insanlar hala var.

 56. Necati dedi ki:

  Mirsad hoca gibisi yok diğerlerine inanıp dolandırılmayın herkese tavsiye ederim görüşün derim kendisi çok bilgili bi insan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

 57. KONYADAN SERAP dedi ki:

  yardımlarını asla unutamam iki çocuğumu bugün üniversite okumasına vesilen olan kişidir yardımların dillendirilmesini istemez asla unutamam ozamanlar doğal gaz yoktu bir kömür torba alabilmek için dantel yapar satmaya çalışırdım hocamla bir yakınım aracılığı ile tanıştım her kış başlangıcı gecekondumuzun önüne kamyonla odun kömür yığdırırdı bir hangi mevsimdeysek o mevsimi rahatlıkla geçirebilecek erzağımızı getirtirdi çocuklarımın nevresim takımından tutun çoraplarına kadar yığınla evimizin önüne dizdirirdi ben sorardım kim bu hoca diye getirenler ses etmezdi isim vermezdi ben mirsad hoca olduğunu yıllar sonra öğrendim getirenlerden yeni başlayan bir çocuk ağzından kaçırdı diğer kişiler el işareti yapıp uyardı hocam sizin olduğunuzu seneler sonra öğrendim kızım Deniz ile oğlum Güney sizin vesilenizle yıllarca her ne kadar babasız büyüselerde dünya evi ihtiyaçları yönünden hiç ama hiç birşeyleri eksik olmadı herbirşeyinin karşılanması için vesile oldunuz Allah razı olsun ikiside tıpta öğrenciler ellerinizden öper biliyorum bayanlarla görüşmüyorsunuz ama inanın her gece seher vakti ağlayarak sizin için dua ediyorum Allah sizden razı olsun yetimlerin babası!!!!!!!!!!

 58. Hediye dedi ki:

  Hocam sizlerden allah razı olsun mükemmel bir insansınız iyiki iyiki iyiki sizleri tanımışım dedigim nadir insanlardasınız

 59. Yasar dedi ki:

  Merhaba Eşim ile aramız açıldı boşanma davası açtı 2 çocuğum var 20 yıllık evliyim ayrılmak istemiyorum ama eşim asla dönmek isdemiyor çocuklar 13 annesinde 18 benimle birlikte kalıyor şuanda 3 cü mahkememiz oldu Aileside eşim de asla vazgeçmiyor

 60. Rıdvan dedi ki:

  Sizi tanıdığım günümün hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir gün olduğunu söyleyebilirim Sayın Mirsad hocam, değerli arkadaşlar değerli dostlar Mirsad hocamız o kadar sağlam bir konuşma şekli, üslubu, diksiyon la size anlatım yapıyor ki bir psikolog gibi sizi rahatlatıp tane tane dinleyerek sözünüzü kesmeden sizi dinliyor ve yine konuşurken hızlı bir şekilde değil sizin de anladığınızdan emin olarak size sorularınız cevabını aktarıyor, son zamanlarda talihsiz dediğim bir olay yaşadım sonuçlarını veya karşımda bir belamı var mahkeme süreci mi vardı diye düşünerek kendi içime kapanık davranışlar sergileyerek resmen içim içimi yiyordu kendisine genel olarak Yıldız name baktırdım, işini bilgisini bu kadar iyi kullanan ve yapan, iyi bir şekilde kullanan Mirsad hocamı Rabbim benim karşıma çıkarttığı için şükürler ediyorum, içimde ki yangına su serpti gönlümü feraha kavuşturdu hemde sadece engin bilgileri ve konuşması doğrultusunda, değerli arkadaşlar dostlar gönül rahatlığıyla kendisini arayabilir konuşabilir bilgiler yönlendirmeler öğrenebilirsiniz yorum kesinlikle sahte değildir bizzat yaşadığım süreci anlattım ve tekrar gönül rahatlığıyla Allah sizi karşıma çıkarttığı için şükürler ediyorum sizlere… İşiniz gücünüz rast gitsin efendim saygılarımla Rıdvan

 61. Esma dedi ki:

  Eşim ayrılma kararı aldığını söyledi onu hala seviyorum işleri kötü gittiği için psikolojik olarak çok çöktü sağlıklı karar alamıyor ne yapabilirim bilmiyorum.ama ayrılmak istemiyorum

  1. İsimsizzzz dedi ki:

   Lütfen Mirsad hoca ile randevü alıp emel hanımdan ulaşın o en doğru şekilde sizi yönlendirecektir🙏🏻 benimde boşanma davası açıldı eşimden ayrılmak istemiyorum şu an işleme başladık Allah’ın izniyle hayırlı sonuçlar alacağız inşallah. Sabırlı olun umutlu olun inanın Mirsad hocanın ilimine.

 62. Mackbr dedi ki:

  Ben ilk kez duydum kendisini ve aramak istiyorum

 63. Beyza dedi ki:

  Hocamla işlemlere başladım olumlu sonuç aldığımda buraya yazacağım hocama çok güveniyorum konuşmasından anlayacaksınız Ztn herkesi aramasını tavsiye ediyorum

 64. Seher dedi ki:

  Bu yorumların gerçek kişiler tarafından yazıldığına nasıl emin oluyoruz arkadaşlar benim artık kimseye güvenim kalmadı

  1. Site Yönetimi dedi ki:

   Eğer bu sitedeki yorumlar gerçek kişiler tarafından yazılıyor olmasaydı sizin bu yorumunuzda yayınlanmazdı seher hanım.. Sizin bu yorumunuz yayınlandığına göre tüm yorumların gerçek kişiler tarafından yazıldığına emin olabilirsiniz.

  2. Rıdvan dedi ki:

   Seher hanım Mirsad hocam ve asistanlarına güvenle danışabilir görüşebilirsiniz üstte yorum yazan Rıdvan isimli kişiyim bende çok fazla kimseye güvenemiyordum taki Mirsad hocamla karşılaşıncaya kadar güvenle kendisine ulaşabilirsiniz hiç süpheniz kalmasın mutlu günler

  3. minare dedi ki:

   seher hnm,sizin gibi bende çok tereddüt etmiştim o kadar sahtaker insanlarla maruz kalmıştım ki mirsad bey ile görüşürken inanki hep şüpe içindeydim fakat görüştükten sonra inan ki çok rahatladım keşke mirsad hoca bey ile öncesi denk gelseydim ben size bu kadar söylüyorum içiniz rahat olsun

 65. Özgür dedi ki:

  Guvenebilirmiyiz geri getirme islemi kac gun suruyor biri yardimci olurmu lutfen

  1. yaşar dedi ki:

   özgür bey bende pek çok kişiye dolandırıldıktan sonra herkese şüpheyle yaklaşıyordum mirsad hocayı tanıdıktan sonra gerçekten bu işi yapan birilerinini olduğuna kanaat getirdim kendisi muhteşem bir insan görüşmenizde fayda var en azından bakım esnasında bir işin oluru var mı yok mu söylüyor ve yönlendiriyor

  2. fırat dedi ki:

   yaşar bey az bile anlatmış mirsad hocayı bir kere aradıktan sonra insanda sanki bağımlılık yapıyor tekrar tekrar aramak istersiniz çok tatlı dilli kültürlü hayata farklı açılardan bakmanıza vesile olan benim ise hayallerime kavuşmama vesile olan kişidir kendisi çok yardım sever kaba tabirle babacan bir insandır. Randevuları inanılmaz dolu eğer boşluk yakalarsanız hemen istifade edin

 66. Sultan dedi ki:

  Ben hocamla 4.5 ay oldu tanisali ve tanismadan oncede malesef dolandirildim allahtan karsima mirsad hocam cikti ilk gorusmemiz 4.5 saat surdu telefonla esimle ayrilik sureci icersindeydim ve bizim yildizimiza bakti ve okadar dogrulari soylediki kaldiramadim ve islem yapmasini istedim ve yuzdelik oranimiz cok dusuktu kabul etmedi ben 1 hft aradim agladim yalvardim asistani her aradigimda karsima cikip beni saatlerce dinledi ama mirsad hocam benim islem konusunda yapamayacagini soyledi bende butun olasiliklara ragmen yaptirmak icin yalvardim en sonunda islem yapmaya ikna ettim 4 ay beraber calistik her saat aradigimda sorularima cevap verildi aile gibi olduk bu surecte zorlandim ama pes etmedim hocamin afedemeyecegi seylerden biriside disiplinsizlik elimden geleni yaptim zaman geldi birakmak ostedim ama mirsad hoca ve asistani beni yanliz birakmadi tekrar toparlandim sonucmu cok mutluyum esimle baristik ve artik esimi taniyamiyorum gozlerimin icine bakiyo kaybetmekten cok korkuyor en onemlisede mirsad hoca benim benligimi ozguvenimi tekrardan kazandirdi hepsinden allah razi olsun mirsad hocam cok babacan ve acik sozlu olmazsa olmaz olursa olur bir insan saatler konusurmu saatlerce sizi dinliyor kandirmiyor gercekleri soyluyor tek sorun yuzdenin altinda ciktigi zaman ikna olmuyor ama mirsad hocami ve asistanini cok seviyorummm

 67. minare dedi ki:

  mirsad hocamla mayıs ayında başlandı işlemelerime kendisi 3 ay boyunca beni geri çevirdeden dinledi sabırlı olmamı istedi ve sonunda oldu dilegim niyetim kabul oldu çok şükür bin şükür rabbime ki karşıma dürüst birini çıkardı hoam size ne kadar dua etsem azdır çok ama çok teşekkür ederim sizlere arkadaşlarım tek diyecegim size sabırla beklemeniz yeterlidir mrsad bey harika bir kişi ben kendisi sözlü iletiyorum her fırsata burada da yazılı söylüyorum çok ama çok teşekkür ediyorummmmm

 68. Osman yalçın dedi ki:

  Hocam ben birini çok seviyom ama ikimizde evliyiz ama ben ona bir türlü acilamadim ayrıca ikizde boşanma saffasindayiz ben aşk büyüsü yaptırmak istiyom nekadar ücreti var acaba bana acile. Cevap verirseniz sevinirim

 69. melike dedi ki:

  ben bakım yaptırdım gerçekten çok memnun kaldım hatta en iyisi mirsad hoca diyebilirim ama arkadaşım maalesef hocanın görüp sorduğu soruya yalan söyleyerek cevap vermiş utanmış mirsad hocada hemen iban adresinizi gönderin ödemenizi iade edelim demiş. Herkese nacizane tavsiye arkadaşımın başına geldi eğer mirsad hocaya yıldızname bakımı esnasında sorduğu soruya eksik yada yanlış cevap verirseniz yada samimiyetsiz bir cümlenizi yakalarsa direk ödemeyi iade ediyor ve sizi kabul etmiyor.

 70. Serdar dedi ki:

  Mirsat hoca ile bizzat telefonda konuştum hoca ile anlatılanlar yazılan yorumlar tamamen doğru derdiniz sorununuz neyse anlatın dinler yardımcı olmaya çalışır güvenin yazdıklarım gerçek 100de 1milyon hocaya dürüst olun benim sorunumu dinledi yapılması gerekeni öğrendim gerekeni yaptiricam

 71. Serdar dedi ki:

  Sorunum derdim için mirsad hoca ile çalışmaya başladık bana sabırlı olmamı beklememi söyledi umarım inşallah sonuç istediğim olumlu şekilde olacak

 72. Bir Anne dedi ki:

  Oğlum ve Gelinim arasında sorunlar var çok üzülüyorum, elimizden hiç bir şey gelmiyor, çok yakında düğünleri olacaktı, ayrıldılar, ne yapılabilir?

 73. hazan dedi ki:

  Emin olun beni bana hiç kimse bu kadar iyi anlatamazdı Mirsad hocayla tanışana kadar. Resmen kalbimin içine girdi ve herşeyi anlattı annem beni bu kadar iyi anlatamaz. Öyle kritik şeyleri bildi ki şok oldum.Sanki karşımda anlatıyor gibi samimi ve içtendi. İlk konuşurken biraz heyecanlıydım o heyecanımın kırılması için çok sakin yumuşak ve şakacı bir tavırla yaklaştı. İnsanlarla nasıl iletişim kurmasını çok iyi bilen birisi tam bir bey efendi ve herşeyi tüm gerçekliğiyle anlatıyor.Diğer insanlar gibi vaadlerde bulunmuyor olabilecek yada olamayacak şeyleri mantık çerçevesinde tüm detaylarıyla anlatıyor.Bilmiyorum ama bana inanılmaz derecede güven verdi tekrar ararmıydın diye sorarsanız hayatım boyunca arardım ve arayacağım.Bu yorumu mirsad hoca eğer okursa kendisine şunu demek istiyorum ben kendime bunca yıl itiraf edemediğim şeyleri bir ayna olup söylediniz ellerinizden öpüyorum çok kıymetlisiniz ve özelsiniz bizlerede özel olduğumuzu hissetiriyorsunuz iyi ki sizin gibi insanlar var.

 74. Kaya dedi ki:

  Merhaba ben de mirsad hocamla çalışmak istiyorum ama kendisi watsap kullanmıyor ne yazıkki,bende yurt dışında yaşıyorum,normal telefondan arayamıyorum yurt dışına kapalı telefonum,email adresi varmı acaba beni bilgilendirebilirmisiniz,en azından ordan ulaşabileyim,lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. admin2 dedi ki:

   Whatsapp aracılığı ile arayabilirsiniz, sadece whatsapp mesajlarına yoğunluk sebebi ile her zaman cevap verilmiyor. E-posta adresimiz ise iletişim bölümünde mevcuttur. Lütfen arayarak iletişime geçiniz.

 75. ŞEREF dedi ki:

  Tanışdığım ilim Sahiplerinden Biri ve aile hayatına ve cocuklara cok değer veren bir insan benim ilemlerime başladı inşl sonuçları paylasırız ama kendisi gerçek değerli ilim sahibi biri hiç tereddütsün görüşün kendilerine teşekkür ediyoru…..

 76. Mehmet beyyy dedi ki:

  Mirsad beyle bugün yıldızname bakımı yaptık
  Muhteşem bir insan zekası ve konuşması muhteşem di
  Tıpda hiç bir psikiyatri uzmanı kaç üniversite bitirirse bitirsin doktora bile okusa hocam kadar bilgili olamaz ve asla insanı bu derece rahatlatamaz ve hocamın bilgisinin yanında sönüp kalır denemesi bedava hocamın adaleti ve zekası beni mest etti kendisi ile gurur duyuyorum bırakın Türkiye’yi dünyada böyke bi insan yok ben çok araştırmacı biri olarak söylüyorum yok hocamın eşi benzeri o kadar doğruları konuşuyorki böyke insan karşısında dönüp kalıyır
  Hiç kimse bu yorumlar gerçek mi diye terettüt etmesin teretttütte kalan arayıp konuştuğu vakit zaten neyin ne olduğunu anlayacak hakikati görecek Allah kendisinden binlerce kez razı olsun
  Hocamın sayesinde neydim ne oldum ömrüm boyunca ona duacıyım
  Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır

 77. Deniz dedi ki:

  Ben hayatımda bu kadar samimi içten bir insan ile konuşmadım mirsad bey o kadar iyi ki bu gün yıldızname bakımı yaptık o kadar ama o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam elbette bazı kararlar bana kaldı böyle bir insan ile konuşup tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi

 78. arif dedi ki:

  yorumlarda ki yazılanlardan çok daha fazlası olduğuna zerre kadar şüphe etmeyin zaten daha ilk cümlelerinden ne kadar samimi olduğunu anlayabiliyorsunuz fakat özellikle dikkat ettiği şey karşıdaki yalan söylüyor mu söylemiyor mu çünkü kendisi samimiyetle gelin samimiyet görün diyerek sizi karşılıyor bu sebeple ne yalan konuşun nede kaçamak cümleler verin herşeyi açıkça söyleyin zaten kendisi anlatıyor

 79. Engin dedi ki:

  Bazen edebiyat gibi bazen şiir gibi bazen özlü sözlerden fırlayan leadri gibi konuşan, kurduğu cümleler ile beni aynalarla yüzleştiren, kendimi onun kelimelerinde bulduğum koca yürekli adam iyi ki varsın. Çocukla çocuk olan, ihtiyarla ihtiyar olan, ağlayanla ağlayan, gülenle gülen müthiş adam. Yüzü nur gibi parlayan yetimlere ve dullara karşı hassas olan, tüm canlılara karşı sevgi ve merhamet besleyen tatlı adam. Mirsad hoca bir zamanların öksüz ve yetim çocuğu, şimdi ise yüzlerce çocuğa el açan bir zamanlar yitirdiklerini merhamet pınarlarında arayan adamdır. Şişlide kalabalıkların koşturduğu duasını almak için sıraya giren insanlar görüyorsanız bilin ki Mirsad hocanın peşindedirler. Pandemi sebebiyle son dönemlerde yanına pek fazla kişiyi yaklaştırmıyorlar ama çocuklar yanına giderse yine kıyamıyor. Bir gün dükkanın önünde oturuyordum işlerde o dönem pek iyi değildi beni gördü neden üzgünsün ne sıkıntın var dedi. Bende kendisine gülümseyerek pek iş yok hocam bu aralar dardayım kira ve faturalar yüzünden belim büküldü dedim. Gülümsedi almayı bilen vermeyide bilir üzülme dedi gitti. Bir kaç saat sonra yardımcısı elinde zarfla geldi hiç birşey demeden elime tutuşturdu gitti. Zarfı açtığımda kiramı ve faturalarımı karşılayacak bir meblağ gördüm gözlerim doldu oturdum ağladım. Ne zaman aklıma gelse yüreğim burkuluyor gözlerim doluyor. Bambaşka bir insandır o…Allah başımızdan eksik etmesin kıymetini bilmek lazım böyle insanların.

 80. Gariban bir yolcu dedi ki:

  Sen, tanıdığım en cesur insansın. …
  Sen tanıdığım en tatlı insansın.
  Seninle konuşmak, ferah bir nefes almak gibidir.
  Enerjinin bulaşıcı olduğunu kendi gözlerimle gördüm.

 81. Ayşe dedi ki:

  O bana Allah’ın bir lütfu.O yüreği,fikri,zikri güzel insan.Benim için hayatımda unutamayacağım ve hiç unutmak istemediğim bir kişi.Her gün dualarımda,yaşadığım süreçte de öyle olacak.Sabrı,anlayışı ve engin bilgisi ruhunuzu doyuruyor.Sadece sizden ricam hocamı üzmeyin,ne diyorsa onu yapın sabredin ve disiplinli olun.Allah ın izniyle o sizi yönlendirir.
  Onu anlatacak kelime haznem yok.Dilerim ki Allah dan,Mirsad hocama elden ayaktan düşmeden akıl ve beden sağlığı bir arada çok uzun bir ömür nasip etsin.Çünkü o insanlar İçin nefes almalı var olmalı Şükür sebeplerimden biri

 82. Cengiz dedi ki:

  Kendisi ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz

 83. Büşra dedi ki:

  Bende Mirsad hocamla tanışma şansım oldu Allah’ın izniyle işini. oluru var nasip olursa başlicaz konuşması o kadar rahatlatıyor ki insanı işlemim sonuçlanınca tekrar yazarım

 84. Birol dedi ki:

  Salih Memişoğlu beyefendiden sonra gördüğüm en iyi metafizik hocası Mirsad beydir. Modern kültürü içerisinde barındıran müthiş bir diksiyon ve konuşma tarzı, anlatırken sanki kalbimi avuçlarına alıp yorumlayan, hayallere değil hedeflere odaklanan ve havas alanında derya deniz olan bir ilme sahip birisi. İnanılmaz mütevazi ve her kurduğu cümlede başınızda şimşekler çakıyor. Eğer gerçekleri öğrenmek istiyorsanız Mirsad hocaya danışın ama yok ben hayallerimle baş başa kalacağım diyecekseniz çevrenizdekilere danışın.

 85. Emrah.A dedi ki:

  Mirsad Bey Ve Asistanı O kadar ilgili ki Her aradığımda Hiç kırıcı olmadan yardımcı oluyor. Hatta bazen Bıktırdım diye düşünürken Kendileri O kadar sıcak yaklaşıyor ki insana Allah Kendilerinden Razı Olsun. İşlemlerim Devam Ediyor Allah’ın İzniyle İnşallah Olumlu Sonuç Alabilirim. Bu alanda Güvenebileceğiniz Tek Adres Diyebilirim.

 86. E.A dedi ki:

  Mirsad Beye Kesinlikle güvenebilir siniz Zaten ilk randevu de Konuştuğunda insana o kadar güven veriyor ki. Hata ufak bir bilgimi paylaşmak istiyorum. Kendisinden Bir sorunum ile ilgili bakım yaptırdım istediğim şeyi olacağını söyledi biraz sabret memi istedi 5 ile 6 ay içinde gerçekleşsek dedi. Kendisine daha erken olması için bir şeyler yapabilir miyiz dedim kendisi olacak zaten işlem yapmaya gerek yok masraf etme dedi oradan zaten güvenilir biri olduğunu anladım ısrarım üzere işleme başladık Ama kendisi hep dedi gerek yok zaten olacak Ama daha hızlı olması için yaptırdım Ve Asistanı Olsun Kendisi Olsun Çok sıcak insanlar. Allah Razı Olsun Kendilerinden.

 87. Hülya dedi ki:

  Merhaba ben 18 yıldır evliyim ve eşimi çok seviyorum.ama eşim hep soğuk.beni hiç bı yerde savunmaz .korumaz ve buda beni çok fazla yıprattı çocuklarımdan dolayı ayrılmakta istemiyorum.seviyorum onu ama çok sorumsuz bıktım yani

 88. Sibel dedi ki:

  Merhaba burda herkese seslenmek istiyorum bunu gönülden hocama borculuyum Mirsad hocam hem benim babam oldu hem annem insanin annesi babası bu kadar dinlemez insani benim kocam 3,5 sene ayrıldık hocam sayesinde geri döndü ve çok mutluyuz emel Hanim hem bana destek oldu kötü günümde
  Hocam benim için hersey güzel yapti burda demek istediğim gözü kapalı ona güvendim o bıraksanız en güzel yapıyor zaten beni kocama kavuşturdu bide kocaman hepsini bırakmayan kadilardan kurtardı Allah hocam bin kez razi olsun emel hocam benim ailem oldu onlar çok seviyorum ıkı varla Allah hocam uzun ömürler versin onun kiymetini bilin lütfen çok değerli bi insan

 89. Sibel dedi ki:

  Hallo ich wollte mich hiermit sehr bedanken an meine Emel und mein hoca sie haben mir mein Mann zurück gebraucht der 3,5 Jahre von mir gegangen ist nach Mitarbeit mit hoca ist er nach 4 Monaten zurück gekommen dazu hat mein hoca von 3 Frauen mein Mann getrennt sie haben mein Mann nicht ihn Ruhe gelassen auch wenn er zu Hause war habe das auch mein hoca erzählt und er hat gesagt lass mir das über ich mache alles du wirst glücklich ich hab immer mit ihn reden können er war mein Vater und Mutter weil Mann kann nicht mal mit seine Familie darüber reden habe mit Mirsad hoca kannst du alles reden er ist so lieb wenn ihr mit ihn einmal telefoniert dann wird ihr es hören er ist von Herzen Mensch ich liebe ihn über alles weil was er gemacht hat macht keiner ich habe ihn blind vertraut ich sage euch das weil bitte macht diesen schönen Mensch nicht müde weil es ist sehr sehr besonders er wird immer in mein Leben sein ich danke ihn von hier was er alles für mich gemacht hat

 90. Nurcan dedi ki:

  Bende vesvese anksiviyete obsesyon var bu hoca bu rahatsızlığa da bakar mı

 91. İsimsizzzz dedi ki:

  Merhaba
  2-3 ay’lık Evliliğimiz yıkıldı, inanamıyorum olanlara herşey bir hayal gibi geldi geçti gözümün önünde hüsran doluydu herşey anlatamam yaşanır…… daha gelinliğimi yaşayamadan herşey kursağımdan geldi..
  Eşim bana döner bu dertler sıkıntılar bi an önce son bulsun istiyorum. boşanma davası açıldı o kadar çağresiz hissediyorum ki kendimi intihar edecek duruma geldim çok şükür Mirsad hoca bana yardımcı olacak Çok heyecanlıyım işlemlere yeni başlıyoruz bu işin olunurluğu 80% dedi buradan çalışmalardan önce ve sonrası yorumu bende hayırlı şekilde yapacağım inşalla sizler gibi

 92. Pink dedi ki:

  Telefondan arıyorum ama açan yok diğer cepten arıyorum meşgul nasıl ulaşabilirim gmaildende yazdım acil ulaşmam lazım

 93. KUDRET dedi ki:

  Mirsad hoca benim için bir babadır bir abidir bir candır.. Benim 3 evladım bugün babasız kalmadıysa mirsad hocam buna vesile olmuştur. İlk başvurduğumda kabul etmedi, araya tanıdık soktum etmedi. Yalvardım etmedi. Ağladım etmedi. 3 hafta boyunca bu iş riskli ben girmek istemiyorum dedi. En son çocuğumun baba diye ağladığı babasına gönderdiği mesajı ona gönderdim. Beni aradı ve sırf bu çocuklar için kabul ediyorum ama riskli olduğu için ihaleyi bana yıkmayın dedi ve kabul ettim. Başarı oranım %70’di. Mirsad hoca kabul etmiyor illa %80 90 olacak diye tutturdu ama ben riskleri almıştım. Oğlumun hürmetine baba diye ağlamasına dayanamadı. Hatta kiranızı ödeyebiliyor musunuz bana iban yollayın dedi. Allahım ondan razı olsun razı ömrümden alıp ona versin. Bana kira parası göndermek istedi asla kabul etmedim. Şükürler olsun ben ödüyorum kiramı ihtiyacım yok biliyorum ki o ihtiyaç sahiplerine yetmek için çabalıyor. 5 çalışmalık bir yola çıktık ve 4.çalışmada biranda herşey değişti herşey aleyhimize işlerken lehimize döndü. Babamız artık evde!!!!!!!! Allahım senden razı olsun hocammmmmm can hocamm kıymetlim hocam Allah senden razı olsun Allah benim ömrümden alıp sana versin o kıymetli ellerinden öpüyorum hocammmmm!!!! Sen benim babamsın babam bana babamın yapmadığını sen yaptın hayatın boyunca bir evladın hep burada asla unutma ne zaman Kudret desen iki elim kanda olsa yine gelirim yine sana koşarım.

 94. sebahat dedi ki:

  ben çok çaresizdim ne yapacağımı bilmiyordum 2 kez dolandırıldim koyun parası kan parası post parası sonrası gram altın istedi anladık dolandirildigimizi hakaret etti telefonlarımızı engelledi çok üzülmüştüm Allahı bana yardım et dedim bir kapı ac eve geldim ilk hocamın adini gördüm okudum elim telefona gitti emel hanımla görüştüm sagolsun derdimi dinledi ve hocamla görüşme sağladı konuştuk çok yuce bir insan 2 saate yakın konuştuk büyük bir sabırla dinledi Allah razı olsun mirsad hocam Allah tarafından gönderilen kapım ve sikintilarimin sona ereceğini biliyorum sabırla tabiki zor süreç olacak biliyorum ama onuda asacağım söz verdim bittigi zaman evet bitti çok mutluyum eşimle demeyi bekliyorum diyer arkadaşlar gibi sağol hocam iyiki varsın Allah sana uzun ömürler versin ki bunca insanın yuvasını kurtarıyorsun benimde yuvam mutlu huzurlu olacak buna kalben inanıyor vede güveniyorum

 95. Hakan dedi ki:

  Mirsad hocam buradaki anlatılandan çok daha fazlasıdır. Bizim için bir babadır, ağabeydir, dosttur. Bazen kızar, bazen güldürür, bazen bilmediğimiz şeyleri öğretir. Onunla her konuştuktan sonra bir saat kendi kendime düşünürüm ufkumu açar, yüreğimi döndürür ve ayna gibi bana gösterir. Herşeyden öte bizim için candır hatta candan ötedir. Tam on yıl önce tanıdım kendisini. Henüz 25 yaşında bir gençtim. Eyüp Sultan Camiisinde abdest alıyordum mirsad baba diye insanlar seslenince arkamı döndüm. Kalabalık bir grup içerisinde ortalarında bembeyaz cübbeli etrafına gülümseyen bir adam vardı herkes yanına gidip dua istiyordu. Mirsad hocaya baktığımda ozamanlar 44-45 yaşlarındaydı ama insanların baba demesine şaşırmıştım. Daha sonra tanıdıkça ona neden baba dediklerini anladım. O gün fatih sultan mehmet camisinin önünde lokum, şerbet stantlaarı kurdurmuş ve insanlara dağıttırıyordu. Bir yandan ihtiyarlarla sohbet ediyordu. İnanılmaz bir muhabbet besledim. İleriden onu izlerken birden bana baktı gülümsedi eliyle gelmemi işaret etti. Yanına gittim kulağıma eğildi “Allah kimi yalnız koydu ki seni terketsin?” dedi ve gözlerimden yaşlar boşaldı. Gözleri dolarak gülümsedi “üzülme Allah hiç bizi yalnız bırakmadı dedi” eline yapıştım birden öpmek istedim o benim elimi öptü. “Eli öpülesi olanlar sizlersiniz ben değilim” dedi. O gün bugündür devamlı yanına gidiyorum ne zaman gitsem baba gibi sarılıyor. Artık 40larda değil 54-55 yaşlarında. Daha sonra tanıyanlardan hikayelerini dinledim Mirsad Hocama gençliğinde de baba derlermiş. Hiç annesini ve babasını tanımadığı için onlara duyduğu özlem sebebiyle ihtiyarlara ve çocuklara karşı inanılmaz bir şefkati varmış hayatı boyunca elindeki avcundakini kimsesizlere dağıtmış. Çok babacan gönüllü birisi olduğu içinde 70 yaşındaki birisi dahi ona mirsad baba diyor. Yazarken dahi gözlerim oldu. Anlatılmaz yaşanır. Allah başımızdan eksik etmesin bambaşka bir insan. Allah ondan razı olsun Allah annesine babasına gani gani rahmet eylesin. İnşallah cennette kavuşur o hasretini giderir.

 96. Danyal dedi ki:

  Mirsad Hocayı öyle bir anlatıyorlarki sanki heran kızacakmış gibi ama öyle değil çok tatlı sohbetli birisi hatta yaptığı espriler ironilerden dolayı beni inanılmaz güldürdü.Bu espriler öyle boş bir insandan çıkamaz ben üzerimde büyü olduğunu söyledikleri için müracat etmiştim o ise tam tersini söyledi ve üzerimden müthiş bir yük kalktı. Kendisiyle tanışmak benim için büyük bir onurdur. Bakım 1 saat sürdü ama 10 saat konuşsa aralıksız dinlerdim. Öyle şeyler söylediki bir ters bir düz oldum. Ben çok memnun kaldım eğer müracat etmek için sebepleriniz var ise düşünmenize bile gerek yok daha sonra bana hak vereceksiniz.

 97. Zeynel dedi ki:

  Bu yorumu her kim okuyorsa ona sesleniyorum bende sizler gibi okurken acaba demiştim ama mirsad beyle görüştükten sonra burada yazılanların az bile olduğunu düşündüm.Size ne kadar çok değer verdiğini hissettiriyor.İnsana insan olduğu için değer veren birisi.Sadece randevu alın hiç birşey kaybetmeyeceksiniz ve iyiki bu randevuyu alıp görüşmüşüm diyeceksiniz.Görüşen herkesede yorum yazmasını tavsiye ediyorum tanımayanlar mirsad beyi tanımalı böyle birisinin varolduğunu bilmeli.Böyle bir ilim deryasından istifade etmeli.

 98. Evlatlarından sadece biri dedi ki:

  Sevgili Mirsad Hocam sen her zaman çocuklarının hiçbir servete değişmeyeceği babası olarak kalacaksın. Zor zamanlarımızda hep yanımızdaydın. Hastalığımızda yanımızdaydın. Mutluluğumuzda yanımızdaydın. Sen hep bizim yanımızdaydın. Bizler ise yatakhanede her gece senin için ellerimizi açıp Allah’a dua ederdik. Allah’ım o bizim babamız Sen bu kimsesiz çocuklarını babasız bırakma diye. Mirsad baba bizleri mezun ettin meslek sahibi olmamıza vesile oldun. Aile kurmamıza vesile oldun. Ama herşeyden önce bize iyi bir insan olma konusunda güzel bir örnek ve idol oldun. Allah ömrünü bereketli eylesin. Sen istemediğin halde bizler sana bir söz verdik. Oğlumuz olduğunda ismine mirsad koyacağız dedik. Sen ise abartmayın daha güzel isimler koyun dedin. Biz ilk defa seni dinlemedik ve çocuklarımıza senin ismini verdik. Vermeyede devam edeceğiz. Biliyorum talebelerinin yazmasından anlatmasından hoşlanmıyorsun bu yüzden ismimi gizliyeceğim. Biliyor musun baba hala her gece senin için dua ediyorum. Sağlığın hep iyi olsun diye afiyette ol diye. Çok yoruldun ne olur biraz dinlen nice evlatların sana ihtiyacı var. Seni çok seviyoruz!

 99. Isimsiz dedi ki:

  Bende cok kandirildiktan sonra mirsad hocami buldum. Kendinden emin olusu enerjisi ve guveni insana sabir veriyor, henuz nerdeyse iki hafta oldu isleme baslayali, hocama güvenim sonsuz bana en az 1 en fazla 3 islem sonuc aliriz dedi sabirli olmazmi istedi. Gücün yetmediginde benle iletisime gec dedi.
  Hocam okursa benim Kim oldugumu bilir daha islem basinda eksik yaptim cok sükür toparladik.
  Bende sonucu alip burda herkes gibi mutlulugumu paylasmak istiyorum.

 100. Merhametli Aşık dedi ki:

  Selamün Aleyküm hayırlı Huzurlu Bol Rahmet Melekli Akşamlar arkadaşlar bende sizin yazdiklarinizdan Yola çıkarak insAllah Daha Sesini Duymadım Ama Kalbi Anlamda Mirsad Hocaya bir Muhabbetim oluştu insAllah Benimde Yaşadığım ailevi Sıkıntımızı Mirsad Hocama izah Edecem Hz Peyberimiz sav üzulmesin diye bana yardım etmeyi Kabul eder…

Bir Yorum Yazın

Randevu Almak yada Daha Fazla Bilgi Almak İçin Hemen Arayın:
TIKLA ARA!